Кропивницький джитсер Євген Скирда закликав підлітків займатися спортом, а не цькуванням.

 

Відомий у Кропивницькому засновник спортивного клубу «Борець» і тренер джиу-джитсу Євген Скирда звернувся до підлітків з закликом займатися спортом, зокрема бойовими мистецтвами, і припинити знущання над однолітками.

Відеозвернення було записане за ініціативи керівника обласного управління юстиції Вадима Гуцула у рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг.

«Євген Скирда – успішний тренер джиу-джитсу, який виховав далеко не одного чемпіона світу. Він достеменно знає на власному досвіді, яке значення має сила. І його позиція як лідера думки має справити позитивне враження на свідомість підлітків, які зопалу мають звичку проявляти агресію до оточуючих», – розповів Вадим Гуцул.

Сам Євген Скирда погодився на пропозицію взяти участь у записі без зайвих вагань. Як розповів джитсер, наразі в соціальних мережах і новинах досить часто можна зустріти інформацію про випадки булінгу.

Більш детально…

Рішення Соколівської сільської ради про сільський бюджет на 2019 рік.

 
  

УКРАЇНА

СОКОЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТА СЕСІЯ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

Від 19 грудня 2018 року                                                                                 № 2039

с. Соколівське

 

 

 

Про сільський бюджет

на 2019 рік

 

На підставі статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 77 Бюджетного кодексу України, Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”, рішення Кіровоградської обласної ради від 11 грудня 2018 року № 598 «Про обласний бюджет на 2019 рік», рішення Великосеверинівської сільської ради від 18.12.2019 року № 637 «Про сільський бюджет на 2019 рік»

Більш детально…