Консультує Міністр юстиції: як отримати земельну ділянку учаснику АТО?

Консультує Міністр юстиції:

як отримати земельну ділянку учаснику АТО?

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Учасники бойових дій та особи, прирівняні до них, мають право на першочергове відведенняу власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування).У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність  у  таких розмірах:

1)для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

2)для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;

3)для будівництва і обслуговування жилого будинку в селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га;

  Більш детально…

Осінній призов 2018: кого призвуть на службу і що зміниться

Призов

З першого жовтня в Україні розпочинається осінній призов на строкову службу.

Термін служби для призовників, які не мають вищої освіти, складає 18 місяців. Спеціалісти та магістри служать дещо менше – 12 місяців.

Традиційно строковиків не будуть направляти на службу в зону бойових дій на Донбасі. Більш детально…

В Іванівці Кіровоградського району вшанували пам’ять героя Анатолія Бузуляка

В селі Іванівка Кіровоградського району, що входить до Соколівської об’єднаної територіальної громади, вшанували пам’ять героя Анатолія Бузуляка, який чотири роки тому загинув у селі Латишеве під Донецьком у зоні АТО, вчора, 29 липня.  Більш детально…

Стартувала призовна компанія до збройних сил України

     Двічі на рік у всіх областях України проводиться набір на строкову військову службу, в рамках якої в армію забирають тисячі українців. З особливостями призову в 2018 році, термінами проведення та підставами для відстрочки розібрався «Юридичний портал України».

Більш детально…