В усіх школах Соколівської громади діють літні табори відпочинку

Літо – найкраща пора року для дітей, воно дає можливість звільнитись від уроків, вдосталь спілкуватися з друзями. Літо – пора ігор, яскравих вражень, вільного вибору занять, поповнення силами, відновлення здоров’я, морального загартування, духовного збагачення, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

Організація пришкільного оздоровчого табору – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період. Протягом перших трьох тижнів червня при закладах освіти Соколівської сільської ради почали свою роботу пришкільні табори з денним перебуванням на період літнього оздоровлення.

У пришкільних таборах велику увагу приділяють організації дозвілля дітей. Кожен день насичений різноманітними програмами. Для дітей проводять спортивні змагання та турніри, туристичні екскурсії та мандрівки, походи у театри, музеї. А ще пізнавальні вікторини, інтелектуально-розважальні ігри, бібліо- та кіноподорожі, музичні ігрові години тощо.

За короткий проміжок часу для вихованців створюються реальні умови для збереження й укріплення здоров’я, розвитку інтелекту, навичок самостійності, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках. Адже здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але і фізична, соціальна і психологічна гармонія людини, доброзичливі стосунки з людьми, природою, а також із самим собою.

У Соколівському відбулося свято до Дня захисту дітей та останнього дзвоник

У Соколівському відбулося свято до Міжнародного дня захисту дітей та останнього дзвоник у школах сьогодні, 31 травня.

Урочисті лінійки і останні дзвоники відбулися у всіх школах Соколівської громади. Після урочистостей шкільними автобусами учнівські десанти прибули у центральний парк Соколівського, де відбувалося основне дійство свята. Більш детально…

Змагалися наймолодші

З дзвінким сміхом, дитячим запалом і бадьорим суперництвом у Соколівському вперше відбулася мала спартакіада серед закладів дошкільної освіти Соколівської об’єднаної територіальної громади. Більш детально…

Шкільний терор: як захистити дитину від цькування однолітків

     Через кілька тижнів почнеться новий навчальний рік. І в деяких дітей одна думка про це може викликати жах. Причина цьому – страх знову опинитися в епіцентрі знущань однокласників.

     Проблему агресивної поведінки (булінгу) серед підлітків із застосуванням фізичного або психологічного тиску важко назвати новою. Свого часу тему насилля у своєму дебютному романі-антиутопії «Володар мух» висвітлив лауреат Нобелівської премії Вільям Джеральд Голдінг, демонструючи, що в деяких випадках дитяча жорстокість не має абсолютно жодних меж. І, на жаль, стіни звичайних українських шкіл стали свідками не менш суворих реалій зі сварками бійками, бойкотами та іншими приниженнями.

Більш детально…