Процедуру спрощено: відтепер для реєстрації у службі зайнятості потрібні лише заяви

 

 

 

 

Шановні клієнти служби зайнятості!

Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості.
Відтепер це дуже просто. Вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю!

Бланки тут: https://is.gd/6wW4ph

                 та https://is.gd/o8O5Cg.

Як і раніше, заяви Ви можете подати двома способами: на електронну пошту центру зайнятості, де Вам зручно обслуговуватися, або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості.

Якщо Ви вирішили надіслати заяви електронною поштою:

 1. Заповніть заяви власноруч за зразком і сфотографуйте або відскануйте їх. Далі – надішліть на email центру зайнятості, де ви плануєте перебувати на обліку.

 Важливо! У темі листа зазначте Ваше прізвище, ім’я, по батькові.

Електронні скриньки центрів зайнятості тут: https://is.gd/5duk3J

 1. Якщо ж у Вас є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх. Підпишіть власноруч, відскануйте (чи сфотографуйте) і надішліть на email центру зайнятості. Так само вкажіть у темі листа ваше прізвище, ім’я, по батькові.
 2. Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

 

Якщо Ви вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості:

 1. Якщо ж у Вас є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх вдома, складіть їх у конверт або з’єднайте в інший зручний спосіб, або
 2. заповніть заяви безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості. Тут слід пам’ятати, що для заповнення заяв вам знадобляться ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, тому візьміть документи з собою.
 3. Покладіть заяви в скриньку для кореспонденції (у робочі години робочого дня).
 4. Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Нагадуємо, що впродовж 10 днів після завершення карантину до центру зайнятості необхідно буде подати оригінали ваших документів.

 

Реєстрація безробітних в умовах карантину

https://drive.google.com/open?id=13EtTsS5lyJuARlvJwXvN0P5TFRgDNxQM

https://drive.google.com/open?id=1Psu7NZ9YL0lETR_Eo9qG2O8tdLH_eztU

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я громадян, Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості як державна установа продовжує працювати в штатному режимі, організовуючи свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

         На період встановлення карантину обслуговування громадян (зокрема, прийом осіб, які шукають роботу та зареєстрованих безробітних), надання інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, здійснюється дистанційно будь-якими засобами комунікації (телефонний зв’язок, електронні засоби тощо).

Статус безробітного надається особам з першого дня реєстрації їх у центрі зайнятості за їх заявою без вимог до наявності підходящої роботи. Нарахування допомоги по безробіттю здійснюється без відвідування безробітним центру зайнятості у разі підтвердження ним наміру перебування на обліку у службі зайнятості та отримувати допомогу по безробіттю й інші соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням.

Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, подають Заяву про надання/поновлення статусу безробітного та Заяву про призначення/поновлення допомоги по безробіттю. через засоби електронного зв’язку або скриньку для кореспонденції, розміщену біля входу в приміщення центру зайнятості. Заяви подаються особою, яка шукає роботу, дистанційно в одним із нижче зазначених способів:

 • на електронну пошту центру зайнятості 1106@rcz.kocz.gov.ua (скановані з особистим підписом заявника й збережені у форматі РБР або інших форматах, фотокопії власноруч написаних заяв);
 • через скриньку для прийому кореспонденції, розміщену у центрі зайнятості (у паперовому вигляді, затверджені особистим підписом заявника);
 • в електронному вигляді через вебсайт ДСЗ (або інший обраний для цього електронний ресурс) з підтвердженням кваліфікованим електронним підписом (КЕП) (з урахуванням відповідного нормативно-правового врегулювання та за наявності технічної можливості).

Форми заяв для подання в електронному вигляді можна знайти на веб-сторінці Державного центру зайнятості за посиланнями https://www.dcz.gov.ua/storinka/blank-zayavy-pro-nadannyaponovlennya-statusu-bezrobitnogo  та https://www.dcz.gov.ua/node/3248.

Для подання заяв через скриньку для кореспонденції центру зайнятості необхідно заповнити бланки заяв, що  знаходяться у місці самостійної роботи громадян біля самої скриньки при вході у приміщення центру зайнятості. При заповненні заяв знадобляться паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність.  

Відповідальність за достовірність поданих даних згідно з законодавством про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття покладається на безробітну особу.

Після закінчення дії карантину, у 10 денний термін безробітний зобов’язаний відвідати центр зайнятості та надати оригінали документів.

         Всі консультації, пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення, надаються різними засобами дистанційної комунікації. У разі виникнення питань щодо обслуговування в центрі зайнятості у період карантину можна звертатись за номерами «гарячих ліній» Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості: (0522)24-47-96, (0522)24-94-65.

 

Завідувач юридичного сектору

Кіровоградського міськрайонного

центру зайнятості                                                                                       С.Велика

 

Шановний роботодавець!

 

 

         Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості на виконання п. 9 протоколу наради у голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 25.11.2019 року №30, доводить до вашого відому, що керівникам підприємств, установ, організацій різних форм власності в яких працевлаштовані учасники бойових дій з числа учасників АТО/ООС, особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників  АТО/ООС , мають розмістити на робочих місцях, приміщеннях підприємств, установ, організацій, тощо, слоган «Тут працює учасник АТО/ООС».

         У разі розміщення слогану, просимо повідомити за телефоном:

          (0522)24-06-59, 24-07-91

або направити лист (у довільній формі)  за електронною адресою:                     1106@rcz.kocz.gov.ua

Дане питання знаходиться на контролі голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

 

         Сподіваємося на співпрацю.

         З повагою, Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості.

У 2020 році продовжується програма служби зайнятості

щодо підтримки конкурентоспроможності громадян на ринку праці

шляхом видачі ваучерів для осіб вікової категорії 45+,

які мають 15 років страхового стажу

 

 

 • На підставі ваучера здійснюється перепідготовка і підвищення кваліфікації за професіями, спеціалізація та підвищення кваліфікації за спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності.

 

 • Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

(з 1 січня 2020 року – 21020 грн).

 

 • Ваучер видається одноразово. Якщо вартість навчання перевищує вартість ваучера, особа або роботодавець може оплатити різницю.

____________________________________________________

 

Ваучер на навчання видається особам, які не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, мають професійно-технічну освіту, не проходили протягом останніх 3-х років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та відповідають певним вимогам, а саме:

 

 • особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення ними пенсійного віку;
 • особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку зі скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними встановленого пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію;
 • особи, звільнені з військової служби після участі в АТО, з числа інвалідів до отримання права на пенсію;
 • внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності роботи.

 

ПЕРЕЛІК професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер  та  Перелік навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері вищої освіти та професійно-технічної освіти, для навчання в яких може бути виданий ваучер можна знайти на сайті www.dcz.gov.ua у розділі «Навчання» закладці «Ваучери».

____________________________________________________

 

 

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися 

до Кіровоградського  міськрайонного центру зайнятості,

контактний номер телефону (0522) 24-47-96

 

ШАНОВНИЙ РОБОТОДАВЦЮ!

 

 • Ви працевлаштовуєте на нові робочі місця строком не менше ніж на два роки за направленням територіального органу зареєстрованих безробітних з категорій громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці

 

 • або, Ви є суб’єктом малого підприємництва та працевлаштовуєте зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням територіального органу.

 

_________________________________________________________________________________

 

Ви за певних умов отримаєте компенсацію фактичних витрат на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття за кожну працевлаштовану особу! (ст. 26, ст. 27 Закону України «Про зайнятість населення»)

 

Компенсація виплачується роботодавцю протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного на нове робоче місце, якщо він не є бюджетною установою, не визнаний у встановленому порядку банкрутом або, не має заборгованості із сплати єдиного внеску та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

 

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися 

до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості , контактний номер телефону

(0522) 24-07-91, (0522) 24-06-59

Кіровоградський міськрайонний цент зайнятості повідомляє

Якщо особа приймається на роботу за сприяння державної служби зайнятості, чи може вона бути впевнена у тому, що з нею будуть укладені трудові відносини офіційно?

Може, адже зареєстрованому безробітному видається направлення на працевлаштування, в корінці якого роботодавцем зазначається інформація про прийом на роботу з посиланням на відповідний наказ.

Видача направлень на роботу здійснюється на підставі поданих роботодавцем звітів про наявність вільних робочих місць. Такі дані є інформацією про легальну роботу.

Більш детально…

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує: заходи соціального захисту населення у січні-грудні 2019 року

 

Протягом січня-грудня 2019 року  на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 3868 безробітних громадян, з яких 57,4 % складали жінки, 36,0 % – молодь віком до 35 років,  45,9 %особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 0,7% із числа внутрішньо переміщених осіб  та 7,8 % із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, 13,1% зареєстрованих безробітних – жителі Кіровоградського району.

Статус безробітного станом на 01.01.2020 року мали 1248 осіб, в тому числі 9 осіб із числа внутрішньо переміщених та 101 особа із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО.

За  2019 рік було працевлаштовано 1172 особи із числа безробітних,  в тому числі 6 осіб  із числа внутрішньо переміщених та 90 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО.

Протягом року у  громадських  та інших роботах тимчасового характеру брали участь 1491 особа, в тому числі 3 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 38,5 %.

Протягом року професійне навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості проходили – 469 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 12,1 %.

Станом на 01.01.2020 року кількість актуальних вакансій становила 1022Навантаження на 1 робоче місце становило одну особу.

На 01 січня 2020 року 1050 осіб  отримували допомогу по безробіттю.


Інформацію підготовлено

відділом інформаційних систем
Кіровоградського міськрайонного

центру зайнятості