У рамках програми “Велике будівництво” в селі Черняхівка Соколівської ОТГ розпочато будівництво дитячого садка.

 

  На реалізацію проекту буде спрямовано більше 30 мільйонів  гривень із державного бюджету та бюджету Соколівської сільської ради. Сьогодні на місці майбутнього дитсадка тривають роботи по підготовці території до будівництва, а також роботи по водопостачанню та водовідведенню. Під час будівництва будуть використані інноваційні будівельні технології, спрямовані на енергозбереження та влаштування комфортного і функціонального простору.

  Також була проведена зустріч керівництва громади з представниками підрядної організації, під час якої обговорені основні етапи та терміни будівництва дошкільного навчального закладу.

Ремонт даху в амбулаторії та клубі с. Карлівка.

У Карлівці Соколівської ОТГ на завершальному етапі ремонт даху в місцевій амбулаторії та клубі. Нову покрівлю встановлюють коштом бюджету Соколівської сільської ради. А ще приємним подарунком для жителів села є встановлення вежі мобільного зв’язку. Будівельники запевняють – всі роботи завершать до новорічних свят, тож жителі зустрічатимуть Новий рік в оновленому клубі і зможуть зателефонувати рідним, щоб привітати зі святами.

На изображении может находиться: небо, дерево, дом и на улице