Хор “Калина” переміг у всеукраїнському конкурсі хорового співу

Народний аматорський хор «Калина» Соколівського ЦСБК виборов друге місце у ІХ всеукраїнському фестивалі-конкурсі колективів народного хорового співу імені Порфирія Демуцького, який відбувся 16-17 листопада у Києві.

Із майже трьох десятків хорових колективів хор «Калина» став одним із найкращих. Професійним виконанням пісень викликав захоплення і симпатії глядачів, високі оцінки журі конкурсу. Заслуженій пошані і перемозі щиро раділи не тільки учасники хору, який, до речі, у конкурсі був одним із найстарших колективів, а й уболівальники, які приїхали до столиці підтримати своїх артистів. Серед них – голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха, працівники клубних закладів громади та жителі Соколівського.

Дуже приємно вразило, як глядачі зустрічали наш хор. Це були такі щирі і теплі емоції, оплески, навіть журі, в складі якого були представники відомого хору імені Верьовки, відзначили високий рівень «Калини» і її керівника Заслуженого працівника культури України Григорія Палія.

Про те, що народний аматорський хор «Калина» полюбився глядачам фестивалю, свідчив і той факт, що на гала-концерті хор виконав дві пісні, тоді як усі інші учасники співали по одній. Це свято хорів запам’ятається соколівським артистам надовго, про привезли додому не тільки радісні емоції від конкурсу, а й гарні враження від екскурсії Києвом. Більш детально…

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника сільського господарства! Земля – це хліб на столі, добробут родин і життя села. Дякую вам за невтомну і самовіддану працю, за недоспані ночі під час сівби і жнив, за зібрані щедрі врожаї. Дякую усім керівникам сільськогосподарських підприємств, які не лишаються осторонь проблем громади, а підтримують і вкладають кошти у розвиток сіл, допомагають соціальним закладам і простим людям. Переконана, що така співпраця є запорукою добробуту кожної родини і усієї громади. Бажаю вам міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, добробуту та благополуччя. Хай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай родить!

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха

Шановні працівники культури! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості – це все душа наших людей, окраса нашої громади. А про те, що вона багата талантами свідчать численні перемоги творчих художніх колективів, артистів, вокалістів і танцюристів. Завдяки їхнім виступам Соколівську об’єднану громаду впізнають в різних містах і селах. Ви не тільки душа нашого народу, ви його дух. Бо навіть у такий важкий час, коли в країні йде війна і кращі сини нашого народу віддають своє життя за наше мирне сьогодення, ви своєю піснею вселяєте віру у перемогу і гартуєте дух.

Бажаю усім нам першочергово миру! Хай ваші серця повняться теплом і надією. Бажаю міцного здоров’я, щастя, достатку, творчих успіхів і невичерпної наснаги. Хай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха

З Днем працівника соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро вітаю вас із професійним святом! Щодня ви зігріваєте своїм теплом і турботою жителів нашої громади, які цього потребують. Вас завжди чекають самотні літні люди, вашої допомоги потребують люди з обмеженими можливостями і сироти, бо знають, що не тільки розрадите, а й огорнете добром і милосердям. Ви служите обраній справі з почуттям обов’язку, доброти, чуйності та щедрості душі.

У цей святковий день щиро бажаю вам здоров’я, достатку та заслуженої людської шани і поваги.

З повагою голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха

Іванівська школа відзначила день народження

Уже традиційно учні, вчителі, батьки і всі жителі села Іванівка Соколівської об’єднаної громади наприкінці жовтня відзначають день народження сільської школи. Святкували подвійну дату – 119 річницю від появи першої школи у селі Іванівка і 52-гу річницю існування сучасного приміщення навчального закладу. Самі ж іванівці кажуть, для них це великий і маленький дні народження рідної школи. Більш детально…