Соколівський ЦНАП модернізували за програмою U-LEAD

Відкриття модернізованого ЦНАПу Соколівськогої об’єднаної територіальної громади та віддаленого робочого місця у селі Карлівка відбулося сьогодні, 17 вересня.

Допомогу громаді у створенні і модернізації центру та устаткуванні трьох робочих місць у відділі ЦНАПу та одного віддаленого робочого місця у селі Карлівка IT-технікою надала Програма «U-LEAD з Європою».

До модернізації долучилися українські та шведські експерти. Зокрема, персонал пройшов курс тренінгів за п’ятимодульною системою, в тому числі і тренінг по роботі з програмним комплексом автоматизації роботи «Вулик», який було інстальовано та розроблено проеєктом EGOV4UKRAINE, що також реалізується в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

ЦНАП модернізований за європейськими стандартами, він доступний і для осіб з інвалідністю. У приміщенні також обладнаний дитячий куточок.

Знай наших!

Вокалістка Соколівського центрального сільського будинку культури Аліна Мацаєнко виборола третє місце у багатожанровому фестивалі «Fest-party у селянській хаті!», що пройшов 14 вересня на центральній площі селища Покровське Дніпропетровської області.  

Участь у фестивалі взяли майже півсотні колективів і виконавців з різних областей України. Крім того, на фестивалі встановили рекорд, який внесли до Книги рекордів України – виплели найдовший тин із природних матеріалів, довжина якого сягнула 150 метрів.

Децентралізаційний фестиваль «Fest-party у селянській хаті!» Покровської ОТГ став переможцем всеукраїнського конкурсу культурно-мистецьких проєктів «Малі міста – великі враження».

Виїзний прийом жителів Іванівки і Вишняківки

Голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха здійснила виїзний прийом громадян в Іванівському та Вишняківському старостинських округах.
Під час зустрічі з жителями сіл опрацювали питання пільгових та громадських перевезень, ремонту громадських криниць та відкриття нових спортивних гуртків.

Чекаємо дітей у гуртках!

З 16 вересня 2019 року розпочинають роботу шкільні гуртки. Кожен учень має змогу записатися в них в залежності від захоплень та інтересів.
У 2019 – 2020 навчальному році працюватимуть такі гуртки:
«Пішоходний туризм» – для учнів 5 – 11 класів (керівник Смутко С.П.);
«Витинанка» – для учнів 1 – 4 класів (керівник Ткаченко Н.П.);
«Музична мозаїка» – для учнів 1 – 4 класів (керівник Місаєва Н.О.);
«Мій рідний край» – для учнів 1 – 4 класів (керівник Черненко В.І.);
«Паперокручення» – для учнів 5 – 11 класів (керівник Васильєва Т.А.);
«Юний дослідник» – для учнів з 7 років (керівник Негода О.С.);
«Вокально – естрадний гурток» – для учнів 5 – 11 класів (керівник Панасовець С.А.);
«Умілі руки» – для учнів 1 – 4 класів (керівник Гулак С.В.).
Керівники гуртків чекають на своїх вихованців.

У Соколівській ОТГ почала працювати Молодіжна рада

У Соколівській ОТГ почала працювати Молодіжна рада, як консультативно-дорадчий, представницький орган з питань молодіжної політики сільської ради.
Перше засідання ради відбулося на початку вересня, під час якого члени ради розглянули положення, обговорили основні напрямки діяльності ради та ідеї подальшого розвитку.
За підсумками засідання обрали голову, секретаря та заступника ради, а також сплановали роботу на найближчі тижні та місяці.

Молодіжна рада покликана згуртувати молодь для тісної співпраці з виконавчими органами місцевого самоврядування задля вирішення питань, пов’язаних із життям молоді Соколівської об’єднаної громади.