З 16 СІЧНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ – УКРАЇНСЬКОЮ!

З 16 січня 2021 року набула чинності стаття 30 Закону про забезпечення функціонування української мови як державної, якою передбачено остаточний перехід сфери обслуговування на державну мову.

Зміни поширюються на:

– підприємства, установи та організації всіх форм власності;

– фізичних осіб — підприємців;

– інші суб’єкти господарювання, що обслуговують споживачів;

– інтернет-магазини.

Тобто зміни стосуються магазинів, супермаркетів, закладів розважальної діяльності, закладів харчування та будь-яких інших закладів, що обслуговують споживачів. Разом з тим, дія Закону поширюється також на заклади, що надають освітні, соціальні послуги, здійснюють медичне обслуговування тощо.

Отже, всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов’язані будуть обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги українською мовою. Більш детально…

До відома суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування,

Набув чинності Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” (далі – Закон), яким встановлено фінансові санкції у вигляді штрафу в розмірі від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян для юридичної особи, фізичної особи-підприємця за:

 • допуск особи в громадські будівлі споруди, де здійснюється обслуговування населення, і громадський транспорт у період дії карантину, без попередження, донесеного у будь-якій формі та в будь-який спосіб, про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту органів дихання, зокрема респіратор або захисну маску, що закриває ніс і рот, у тому числі виготовлену самостійно;

 • відсутність реагування на перебування в таких місцях осіб без вдягнутих масок (усне зауваження про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту, припинення обслуговування, виклик представника поліції з повідомленням про адміністративне правопорушення);

 • за обслуговування споживачів у період дії карантину працівниками суб’єктів господарювання і безпосередньо фізичною особою – підприємцем без вдягнутих масок, які закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Більш детально…

До уваги жителів громади!

З 16 січня очікується значне зниження температури атмосферного повітря у ряді областей України, в тому числі і на Кіровоградщині.

З метою запобігання випадків переохолодження та надання допомоги людям, у першу чергу малозахищеним верствам населення, при значному понижені температури повітря на території Соколівської сільської ради відкрито стаціонарні пункти обігріву. Стаціонарні пункти обігріву розмішені у приміщенні Соколівської сільської рати та приміщеннях офісів старост у селах громади.

У пунктах обігріву можна погрітися, перепочити та попити гарячого чаю.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії фінансового відділу Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста І категорії фінансового відділу Соколівської сільської ради (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Досвід роботи бухгалтером не менше 5 років, знання бюджетного законодавства, основ діловодства; досконале володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

Особи, які бажаютьвзяти участь в конкурсі, подають такі документи:

 • заяву про участь в конкурсі;

 • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

 • дві фотокартки розміром 4х6;

 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

 • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

 • копію документа, що посвідчує особу та РНОКПП (код);

 • копію військового квитка для військовозобов’язаних;

 • автобіографія;

 • характеристики (різного роду, відгуки та рекомендаційні листи)

 • згода на обробку персональних даних.

Більш детально…