Хор «Калина» увійшов у трійку кращих на міжнародному фестивалі хорового співу

11-12 травня народний аматорський хор «Калина» Соколівського ЦСБК Соколівської ОТГ взяв участь в  III міжнародному фестивалі-конкурсі народного хорового співу  «Над Собом пісня дзвінко лине» імені Віталія Іжевського, який відбувся в м. Іллінці Вінницької області отримав Диплом лауреата III ступеня.

До сторіччя самобутнього майстра народної пісні, композитора, фольклориста Віталія Іовича Іжевського у фестивалі – конкурсі взяли участь  22 найкращі хорові  колективи з 13 областей України, а також країн  Польщі, Білорусі, Литви, Молдови. Головою професійного журі був професор Національного університету культури і мистецтва, заслужений працівник культури України, керівник славнозвісної « Дарничанки» Петро Олександрович Андрійчук.

Фестиваль залишив неперевершені враження. По родинному приймала Вінничина гостей.

Організатор фестивалю – КЗ» Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецька міська рада та родина Іжевських.

Для гостей фестивалю діяло містечко майстрів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва та фестивальний ярмарок вуличної їжі «Іллінці Food-fest». У виставці взяли участь завідуюча Новопавлівською філією Соколівського ЦСБК Тетяна Гіль та завідуюча Новопавлівською філією Соколівської центральної бібліотеки Наталія Байлук.

Танцюристи з Черняхівки вибороли друге місце у регіональному фестивалі хореографічного мистецтва

Хореографічний колектив «Лілея» Черняхівської філії Централькного сільського будинку  культури Соколівської територіальної громади отримав Диплом ІІ ступеня у VIII вiдкритому регiональному фестивалi-конкурсi хореографiчного мистецтва «Сонячнi танці 2019», який відбувся днями в Олександрії.

Два танц, які представили юні танцюристи,  – «Потолок ледяной» і «Несе Галя воду», вразили і журі, і глядачів.

Загалом у фестивалі взяли участь 45 хореографічних  колективів області.

У Карлівці Соколівської ОТГ відбулася військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

10-13 травня на базі КЗ «Карлівське НВО» відбувся перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Участь у ній взяли сім команд (роїв), які представляли заклади загальної середньої освіти Соколівської ОТГ та Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району, а саме: рій «Явір» (КЗ «Карлівське НВО»), рій «Сокіл» (КЗ «Соколівське НВО»), рій «Горицвіт» ( Вишняківська ЗФ КЗ «Карлівське НВО»), рій «Козацька ватра» (Назарівська ЗФ КЗ «Карлівське НВО»), рій «Гранітні вовки» (Іванівська ЗФ КЗ «Соколівське НВО»), рій «Мамайські вовки» (Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ст.), рій «Соколи» (Оситнязька ЗШ І-ІІ ст.). Більш детально…

Жителі Соколівської громади відзначили День Перемоги

Все даль час відкладає від нас буремні роки Другої світової, проте досі незагойною є рана, яку залишила та страшна війна у людській пам’яті. 74 роки минуло відтоді, як ціною мільйонів життів наші діди і батьки здобули таку бажану Перемогу над фашизмом. 9 Травня згадували загиблих і шанували живих біля братських могил і пам’ятних знаків в усіх селах Соколівської громади.

Урочисті мітинги з нагоди Дня Перемоги зібрали багато людей. Не скрізь на них були ветерани Великої Вітчизняної, бо з кожним роком їх ряди рідіють. На жаль, ці ряди все більше поповнюють ветерани сьогоднішньої війни, яка триває на сході України. Саме тому радість від Перемоги у 1945-му засмучували емоції, які нині переживають українці через сьогоднішню війну і втрати на ній.

Гідну пошану від земляків з нагоди Дня Перемоги отримали ветерани Великої Вітчизняної війни, які нині живуть на території Соколівської територіальної громади – Микола Онисимович Ревякін із Нової Павлівки, Олександра Кирилівна Бойко і Галина Прохорівна Дубина із Соколівського, Степан Петрович Літвіненко із Новопетрівки, солдатська вдова Катерина Лукьянівна Кардаш із Новопавлівки. Усім ветеранам далеко за дев’яносто і не всі вони змогли прийти на урочистості до могил загиблих воїнів. Проте кожного ветерана вдома привітали представники сільської ради і подякували за мужність і неоціненний вклад у Перемогу.

Напередодні Дня Перемоги – 8 Травня, у День Пам’яті Примирення, урочисті заходи і святкові концерти відбулися у селах Черняхівка і Карлівка.

9 Травня мітинги з нагоди Дня Перемоги відбулися у Новій Павлівці, Іванівці, Ганнинському, Вишняківці, Соколівському та інших селах громади. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих, доземно вклонялися і дякували усім живим – ветеранам, дітям війни, усім, хто втратив у тій війні дідів, батьків, рідних. Більш детально…

В Іванівській школі відкрили музей історії двох сіл

Історію двох сіл – Іванівки і Безводньої – від давніх часі і до сьогодення зібрали в музейній кімнаті Іванівської школи. Симовлічно відкриття музею відбулося напередодні Дня Перемоги, 8 травня – у День Пам’яті та Примирення.

Це вже друга кімната-музей у навчальному закладі. Перша – кімната Бойової Слави, функціонує вже більше двох років. Експозиції в ній тематичні: «Наші односельці виконували обо́в’язок у ДРА», «Іванівці в АТО» та «Анатолій Бузуляк» (односелець, який загинув в АТО на сході Україні). Більш детально…