ФК «Сокіл» переміг ФК «Відродження» з розгромним рахунком – 7:3

У Кропивницькому на стадіоні «Зірка» відбулася відбіркова гра 1/8 фіналу Кубка Кропивницького району. У двобої зійшлися ФК «Сокіл» із Соколівського і ФК «Відродження» з Аджамки.

З рахунком 7:3 ФК «Сокіл» виграла і пройшла в 1/4 фіналу.

Соколівські велосипедисти повернулися з перемогою з Чемпіонату України!

Ярослав Барановський і Станіслав Шпак повернулися з перемогою з Чемпіонату України з велосипедного спорту, що днями відбувся у Дніпрі.  

Вихованці КЗ «Соколівська ДЮСШ «Колос» змагалися у групі молодших юнаків 2005 року народження в індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці ( юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата), ІV ранг із велосипедного спорту.

Ярослав Барановський став одним із переможців Чемпіонату України та виборов ІІІ місце в індивідуальній гонці на 10 кілометрів.

З більш ніж 80 учасників змагань Станіслав Шпак показав гідний результат й увійшов до 15 кращих спортсменів індивідуальної гонки на час.

Соколівська сільська рада та відділ освіти, молоді і спорту Соколівської сільської ради висловлює подяку тренеру-викладачу Віктору Тарасенку та вітає із досягненнями його вихованців. Бажаємо подальших успіхів на шляху виховання спортсменів КЗ «Соколівська ДЮСШ «Колос».

У Соколівському святкували Івана Купала з танцями, юшкою і багаттям

Неймовірне святкування Івана Купала зібрало на березі річки Сугоклея кілька сотень жителів Соколівської громади та гостей. З традиційними героями стародавнього свята – Нептуном, русалками, Мареною, відьмами – хлопці і дівчата, а з ними і всі присутні зустрічали чарівну ніч, коли шукають квітку папороті. А щоб їм не було сумно, піснями і танцями їх розважали творчі колективи, а кращі кухарі частували сімома видами юшки. Більш детально…

Свято футболу об’єднало усі покоління

Незабутні спогади залишаться в учасників та гостей традиційного футбольного турніру «Кубок єдності» Соколівської ОТГ присвяченого Дню Конституції України та Дню молоді. Більш детально…