Дорогі жінки! Щиро вітаємо Вас із 8 Березня!

Хай весна наповнює ваші серця теплом, ніжністю і любов’ю! Дякуємо вам за турботу, ніжність, за ваші посмішки і підтримку!

Любові вам, добра і миру!

З повагою чоловіки Соколівської сільської ради

22 січня – День Соборності України

Ми – українці! Єдиний народ, єдина держава!

Ми міцно трималися за руки у 1919-му, коли оголосили Акт Злуки східних і західних земель в одну Соборну Україну.

Ще міцнішим стало наше єднання у 1990-му, коли українці утворили живий ланцюг від Львова до Києва у прагненні незалежності.

І сьогодні, як ніколи, мусимо бути єдиними, щоб довести усьому світу – Україна неподільна, Соборна і Незалежна!

Миру усім нам!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха

Дорогі жителі Соколівської громади! Щиро вітаю вас із Новим 2020-м роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб прийдешній рік подарував багато радості та щастя. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах вас супроводжує удача!

Дорогі жителі громади, звертаюся до вас із найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного тепла та злагоди, щирих думок та помислів, оптимізму та незгасимої віри у власні сили та можливості, нехай усі невдачі та неприємності залишаться за порогом старого року, а новий принесе натхнення, наснагу та сили для здійснення усіх задумів та планів.

Хай у Новому році ваше життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра!

Особливі вітання всім нашим землякам, які змушені зустрічати свята далеко від своїх домівок, на бойовому посту, виконуючи благородну місію – захисту держави.

З Новим роком!

З Різдвом Христовим!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави і нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ми сьогодні довели, що можемо бути господарями у власному домі, можемо будувати і розвивати нашу громаду. Вірю, що завдяки спільним зусиллям працівників органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, усіх жителів наша громада стане сильною і заможною.

Бажаю усім здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів та задумів!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха

Шановні воїни і захисники! Вітаю вас із Днем Збройних сил України!

Тисячі бійців захищають нашу країну на сході, охороняють її кордони. Разом із ними свій обов’язок виконують чимало наших земляків. Дякуємо кожному за самовідданість і патріотизм.

Завдяки вашій мужності, відповідальності , гідності ми сьогодні можемо сіяти хліб, навчати дітей, жити і працювати під мирним небом. Пам’ятаємо всіх, хто віддав життя за наше мирне сьогодення.

Бажаю вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили, миру і благополуччя!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха