Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника сільського господарства! Земля – це хліб на столі, добробут родин і життя села. Дякую вам за невтомну і самовіддану працю, за недоспані ночі під час сівби і жнив, за зібрані щедрі врожаї. Дякую усім керівникам сільськогосподарських підприємств, які не лишаються осторонь проблем громади, а підтримують і вкладають кошти у розвиток сіл, допомагають соціальним закладам і простим людям. Переконана, що така співпраця є запорукою добробуту кожної родини і усієї громади. Бажаю вам міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, добробуту та благополуччя. Хай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай родить!

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха

Шановні працівники культури! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості – це все душа наших людей, окраса нашої громади. А про те, що вона багата талантами свідчать численні перемоги творчих художніх колективів, артистів, вокалістів і танцюристів. Завдяки їхнім виступам Соколівську об’єднану громаду впізнають в різних містах і селах. Ви не тільки душа нашого народу, ви його дух. Бо навіть у такий важкий час, коли в країні йде війна і кращі сини нашого народу віддають своє життя за наше мирне сьогодення, ви своєю піснею вселяєте віру у перемогу і гартуєте дух.

Бажаю усім нам першочергово миру! Хай ваші серця повняться теплом і надією. Бажаю міцного здоров’я, щастя, достатку, творчих успіхів і невичерпної наснаги. Хай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха

З Днем працівника соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро вітаю вас із професійним святом! Щодня ви зігріваєте своїм теплом і турботою жителів нашої громади, які цього потребують. Вас завжди чекають самотні літні люди, вашої допомоги потребують люди з обмеженими можливостями і сироти, бо знають, що не тільки розрадите, а й огорнете добром і милосердям. Ви служите обраній справі з почуттям обов’язку, доброти, чуйності та щедрості душі.

У цей святковий день щиро бажаю вам здоров’я, достатку та заслуженої людської шани і поваги.

З повагою голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха

Шановні жителі Соколівської громади!

Щиро вітаю вас із Днем захисника Вітчизни, з Покровом Пресвятої Богородиці і Днем українського козацтва!

Це свято має велике значення, бо досі наші земляки у рядах Збройних сил України боронять нашу країну на сході. Дев’ятеро жителів громади віддали життя, щоб ми з вами жили під мирним небом. Багато з нас долучилися в різні способи, аби допомогти і підтримати наших військових в АТО і кожен із нас щиро вболівав за визволення з російського полону нашого моряка Романа Мокряка. Сьогодні це свято стосується кожного українця.

Хай свята Богородиця захищає своїм Покровом від усіх негараздів і додає сили і незламності козацькому духу. Бажаю міцного здоров’я усім захисникам, злагоди і добробуту їхнім родинам, миру нам усім!

З повагою голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха

Дорогі освітяни! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем учителя!

Кожного дня батьки довіряють вам найдорожче – своїх дітей, а ви по праву стали для них найближчими і найдорожчими людьми. Вчити дітей – це не просто професія, це – стиль життя.

Дякуємо за Вашу любов, турботу і бажання передати нашим дітям найкраще. Ваша мудрість і знання стають безцінним життєвим багажем для кожного учня.

Щиро бажаю вам здоров’я, радості, благополуччя, гідної заробітної плати, хороших учнів, добра, теплоти і удачі!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха