Дорогі школярі, батьки, педагоги! Щиро вітаю вас із Днем знань та новим навчальним роком!

Ми всі з нетерпінням чекали цього дня – школярі, щоб зустрітися з друзями і сісти за парти в оновлених класах, де ще пахне свіжа фарба, а дорослі, щоб встигнути зробити в школах усе, аби учні вчилися у комфортних умовах, могли займатися спортом і розвивати таланти.

Соколівська ОТГ докладатиме і далі усіх зусиль для створення умов, щоб наші діти досягали успіхів у навчанні, спорті, культурному розвитку.

Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень вам у новому навчальному році!

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха

Дорогі земляки, шановні жителі громади! Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України!

Сьогодні Незалежність нашої держави має надзвичайно велике значення, бо вже п’ятий рік за неї точиться війна на сході. Дев’ятеро наших земляків, жителів Соколівської громади, віддали життя, захищаючи наш мир і спокій. Це незагойна рана не тільки родин, які втратили своїх синів, це біль усієї нашої громади, усієї України.

Через 28 років ми переосмислюємо нашу Незалежність, можливість жити і працювати на мирній території, коли поряд не рвуться снаряди, не гинуть люди. Коли наші діти можуть спокійно навчатися в школі, хлібороби сіяти і збирати хліб, а всі ми святкувати спільні свята.

Ми низько вклоняємося і вдячні кожному воїну, який захищає Незалежність держави на сході, ми шануємо пам’ять усіх земляків, які віддали за неї життя. Ми дякуємо кожному, хто невтомно працює на благо нашої громади і України.

Зі святом!

З повагою голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха

Дорогі земляки! Щиро вітаю вас із Днем Конституції України!

Конституція починається з кожного з нас. Ми повинні знати, виконувати та поважати Основний Закон держави. Це не лише права, а й обов’язки кожного з нас. За всі роки Незалежності України саме Конституція дозволяє рухатися в напрямку європейських принципів і цінностей.

Переконана, що у Соколівській громаді живуть працьовиті і талановиті люди, ми маємо гарні традиції і прагнення розвиватися і рухатися до нових звершень, аби у нашій громаді, в України життя ставало кращим!

Від щирого серця бажаю всім наснаги і високих досягнень на благо кожної родини і рідного краю! Здоров’я, щастя і достатку!

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха

Дорогі діти, школярі та їхні батьки!

Щиро вітаю вас із закінченням навчального року та Міжнародним днем захисту дітей!

Щороку, в перший день літа, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни, жителів Соколівської громади – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Для всіх вас цей навчальний рік був насичений знаннями, враженнями, подіями, перемогами і відкриттями. Останній дзвоник на шкільних лінійках прозвучить для когось із вас як сигнал про літній відпочинок, а для випускників лунатиме як старт у доросле життя. Випускники дошкільних закладів чутимуть цей дзвінок як запрошення до школи.

Соколівська сільська рада доклала максимум зусиль, аби ви отримали якісні знання і комфортні умови у школах і дитсадках, аби наповненим було ваше дозвілля, аби вам було де займатися танцями, спортом, читати книги і розважатися. Для вас, дорогі діти, ми будуємо і відновлюємо дитячі і спортивні майданчики, стадіони, клуби і бібліотеки.

Попереду у вас літні канікули. Набирайтеся сил, енергії і здоров’я. Хай кожного випускника, хто ступив у доросле життя, супроводжує удача і успіх, здійснюються мрії.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої громади, держави. Зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

 

З повагою голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха

Дорогі ветерани, діти війни! Шановні земляки!

Від усієї душі вітаю Вас, Ваших рідних та близьких із Днем Великої Перемоги!

74 роки тому мільйони українців своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою захищали рідну землю. Серед них були і наші земляки – жителі усіх сіл Соколівської громади. Війна зачепила кожну родину. Хтось не повернувся з боїв, хтось втратив батька, сина, брата, кожна родина відчула зубожіння і біль втрати.

Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих. Тяжкою повоєнною працею будували ми мирне життя, щоб сьогодні, через багато років, знову і знову дякувати і низько вклонятися усім, хто віддав своє життя за наше мирне сьогодення. Вклонятися кожній могилі, де лежать наші воїни, кожній дитині війни, яка була позбавлена дитинства, кожній матері, яка втратила сина. 

На жаль, нині Україна знову проходить найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій, гинуть люди.

Сьогодні ми дякуємо і тим нашим землякам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Світла пам’ять усім загиблим за свободу і незалежність України!

 

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха