Дорогі жителі Соколівської громади! Щиро вітаю вас із Новим 2020-м роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, щоб прийдешній рік подарував багато радості та щастя. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах вас супроводжує удача!

Дорогі жителі громади, звертаюся до вас із найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного тепла та злагоди, щирих думок та помислів, оптимізму та незгасимої віри у власні сили та можливості, нехай усі невдачі та неприємності залишаться за порогом старого року, а новий принесе натхнення, наснагу та сили для здійснення усіх задумів та планів.

Хай у Новому році ваше життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра!

Особливі вітання всім нашим землякам, які змушені зустрічати свята далеко від своїх домівок, на бойовому посту, виконуючи благородну місію – захисту держави.

З Новим роком!

З Різдвом Христовим!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави і нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ми сьогодні довели, що можемо бути господарями у власному домі, можемо будувати і розвивати нашу громаду. Вірю, що завдяки спільним зусиллям працівників органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, усіх жителів наша громада стане сильною і заможною.

Бажаю усім здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів та задумів!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха

Шановні воїни і захисники! Вітаю вас із Днем Збройних сил України!

Тисячі бійців захищають нашу країну на сході, охороняють її кордони. Разом із ними свій обов’язок виконують чимало наших земляків. Дякуємо кожному за самовідданість і патріотизм.

Завдяки вашій мужності, відповідальності , гідності ми сьогодні можемо сіяти хліб, навчати дітей, жити і працювати під мирним небом. Пам’ятаємо всіх, хто віддав життя за наше мирне сьогодення.

Бажаю вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили, миру і благополуччя!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха

21 листопада – День Гідності та Свободи

Скільки б часу не минуло від тих трагічних днів, і досі пам’ять повертає у ті події. Досі перехоплює подих, коли звучить «Пливе кача»…

Помаранчева революція і Революція Гідності, війна на сході змінили нашу свідомість, змінили ставлення світу до України. Хтось став їй ворогом, а хтось підтримав наше прагнення жити гідно.

Згадаймо всіх, хто поповнив ряди Небесної сотні, хто з прямо з Майдану пішов на схід захищати наше мирне життя вдома. Вшануймо героїв, які віддали за нашу свободу найдорожче – своє життя. Подякуємо усім воїнам, кожному, хто доклав зусиль для збереження цілісної України. Миру нам усім і гідності!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника сільського господарства! Земля – це хліб на столі, добробут родин і життя села. Дякую вам за невтомну і самовіддану працю, за недоспані ночі під час сівби і жнив, за зібрані щедрі врожаї. Дякую усім керівникам сільськогосподарських підприємств, які не лишаються осторонь проблем громади, а підтримують і вкладають кошти у розвиток сіл, допомагають соціальним закладам і простим людям. Переконана, що така співпраця є запорукою добробуту кожної родини і усієї громади. Бажаю вам міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, добробуту та благополуччя. Хай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай родить!

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха