ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів: освіта вища не нижче спеціаліста, магістра.  Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років. Знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування в галузі освіти, культури, молодіжної політики. Громадянство України, вільне володіння державною мовою, впевнений користувач оргтехнікою, вміння працювати в колективі, оперативність, комунікабельність, прагнення до самовдосконалення, організаторські здібності.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи: Більш детально…

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів: освіта вища не нижче спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років. Знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування в галузі освіти, культури, молодіжної політики. Громадянство України, вільне володіння державною мовою, впевнений користувач оргтехнікою, вміння працювати в колективі, оперативність, комунікабельність, прагнення до самовдосконалення, організаторські здібності.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи: Більш детально…

До відома суб’єктів підприємницької діяльності сфери торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування,

Набув чинності Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” (далі – Закон), яким встановлено фінансові санкції у вигляді штрафу в розмірі від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян для юридичної особи, фізичної особи-підприємця за:

  • допуск особи в громадські будівлі споруди, де здійснюється обслуговування населення, і громадський транспорт у період дії карантину, без попередження, донесеного у будь-якій формі та в будь-який спосіб, про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту органів дихання, зокрема респіратор або захисну маску, що закриває ніс і рот, у тому числі виготовлену самостійно;

  • відсутність реагування на перебування в таких місцях осіб без вдягнутих масок (усне зауваження про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту, припинення обслуговування, виклик представника поліції з повідомленням про адміністративне правопорушення);

  • за обслуговування споживачів у період дії карантину працівниками суб’єктів господарювання і безпосередньо фізичною особою – підприємцем без вдягнутих масок, які закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Більш детально…

Звертайтеся за компетентною відповіддю

Шановні жителі Соколівської громади! Дуже часто у вас виникають різноманітні питання стосовно життєдіяльності громади, з якими ви звертаєтеся до органу місцевого самоврядування. Аби отримати компетентну відповідь, звертайтеся до фахівців, які відповідають за певні напрямки.

З фінансових, економічних, юридичних питань, із питань, що стосуються охорони здоров’я, можна звертатися до заступника Соколівського сільського голови Ольги Василівни Нестеренко, телефон: (066)955-84-93.

З питань, що стосуються освіти, молоді і спорту, центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг, служби у справах дітей, культури і туризму – до заступника сільського голови Юрія Анатолійович а Ярового, телефон: (095)703-83-53.

Щодо організації благоустрою, роботи комунальних підприємств, транспортного сполучення звертайтеся до заступника сільського голови Володимира Володимировича Скрипніченка, телефон: (095)747-33-10.

З питань земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури, роботи відділу «Центру адміністративних послуг» – до керуючої справами виконавчого комітету сільської ради Ольги Володимирівни Яценко, телефон: (050)203-31-42.

До уваги жителів громади!

З 16 січня очікується значне зниження температури атмосферного повітря у ряді областей України, в тому числі і на Кіровоградщині.

З метою запобігання випадків переохолодження та надання допомоги людям, у першу чергу малозахищеним верствам населення, при значному понижені температури повітря на території Соколівської сільської ради відкрито стаціонарні пункти обігріву. Стаціонарні пункти обігріву розмішені у приміщенні Соколівської сільської рати та приміщеннях офісів старост у селах громади.

У пунктах обігріву можна погрітися, перепочити та попити гарячого чаю.