Громадське обговорення проектів договорів спіробітництва з Великосеверинівською сільською громадою

Шановні жителі громади.

Розпорядженням Соколівського сільського голови від 23 листопад № 105 оголошено  громадське обговорення проектів договорів про співробітництво з Великосеверинівською сільською громадою в сфері фізичної культури та спорту та в сфері соціального захисту.

Пропозиції та зауваження до проектів договорів приймаються до 7 грудня 2020 року в письмовому вигляді за адресою с.Соколівське, вул.Шевченка, 23 або на електронну скриньку сільської ради: sokolivskasr@ukr.net

Посилання на проекти договорів та розпорядження додається.

https://drive.google.com/drive/folders/1J8C0N3J0LUrqavtoQTSN9kzy4k8kWRwq?usp=sharing

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі  державні послуги.

https://guide.diia.gov.ua/

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1200 послуг — місце, строки, вартість,  а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та
36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.

Гід з державних послуг — це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян — не надавати відповідні документи.

На Гіді з державних послуг працює зворотний зв’язок. Якщо користувач не знайшов інформацію про послугу чи виявив помилку в наявній інформації, можна скористатись зворотним зв’язком — і послуга обов’язково з’явиться на сервісі. Зворотний зв’язок допомагає покращити сервіс, виявити проблемні напрямки та найбільш популярні послуги.

Які найпопулярніші державні послуги в Україні?

  • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань;
  • Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • Державна реєстрація фізичної особи-підприємця;
  • Реєстрація місця проживання;
  • Реєстрація місця проживання дитини до 14 років;
  • Реєстрація народження.

Проєкт реалізовано завдяки підтримці проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та за сприяння проєкту SURGe, що фінансується Урядом Канади.

 

У день місцевих виборів працюватиме підрозділ Міграційної служби Кіровоградщини.

Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області

kr.dms.gov.uа, електронна пошта: kr_zmi@dms.gov.uа, тел.: (0522) 24-73-21

У день місцевих виборів працюватиме підрозділ Міграційної служби Кіровоградщини

 

         25 жовтня у день проведення голосування на місцевих виборах працюватиме Кропивницький районний підрозділ Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області та відділ «ЦНАП» Соколівської сільської ради Кропивницького району.

         З 08:00 до 20:00 можна буде отримати оформлену ID-картку чи паспорт громадянина України зразка 1994 року з вклеєним фото.

         Введення додаткового робочого дня у неділю організовано з метою сприяння громадянам в реалізації виборчого права.

 

 

 

УДМС у Кіровоградській області