Повідомлення щодо необхідності встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік (на виконання вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 р. №866 зі змінами)

 

17 травня 2019

Відповідно до вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016 р. №302 (у редакції постанови НКРЕКП від 14.03.2019 №339) підприємством виконано розрахунки тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік.

Формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення здійснено відповідно до річних планів діяльності на 2020 рік, економічно обґрунтованих планованих витрат, галузевих технологічних нормативів використання питної води на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства, з урахуванням фактичних даних та основних особливостей технологічних процесів виробництва, техніко-економічних розрахунків, розрахунків з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги у планованому періоді. Більш детально…

Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації

 

Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації

 

20 березня проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації. На засіданні, крім членів комісії, були присутні сільські голови району  та голови об’єднаних територіальних громад, а також керівники сільськогосподарських підприємств району.

Слухали виступи заступника начальника – начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кіровоградського районного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Юрія Озеряника про епізоотичну ситуацію на території Кропивницького району щодо основних інфекційних хвороб тварин та шляхи недопущення їх занесення; начальника Кіровоградської районної державної лікарні ветеринарної медицини Віталія Тєльного про заходи щодо профілактики основних інфекційних хвороб тварин; голову президії Кіровоградської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок Сергія Лукіна про стан здійснення заходів з проведення депопуляції диких кабанів та врегулювання чисельності диких м’ясоїдних тварин, зокрема червоних лисиць.

За результатами засідання надані відповідні доручення.

https://postimg.cc/gallery/m0q0apig/

Самовільне спалювання сухої трави та інших рослинних залишків – це небезпечно!

 

Відповідальність за самовільне спалювання відходів передбачена ст. 82. Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Охорона і раціональне використання природних ресурсів є одним із завдань державного управління та місцевого самоврядування. Сучасні реалії вивели на перший план екологічні проблеми, що пов’язані із спалюванням пожнивних решток і сухої природної рослинності та створюють серйозну загрозу для здоров’я людей і навколишнього природного середовища.

Вогнем знищується не лише суха рослинність, але й насіння та коріння живих рослин. Знищується мікрофлора та фауна верхнього шару ґрунту, гинуть комахи, які є запилювачами рослин, їх личинки, дощові черв’яки та інші організми, які беруть участь в процесі утворення ґрунту, а також дрібні тварини, птахи та місця їх гніздування. Збіднюється склад трав, оскільки згорає насіння однорічних, дворічних, деяких багаторічних рослин та шар сухої трави, що утримував вологу, перегнивав, створював мікроклімат для існування багатьох рослин, тварин, комах, формував ґрунт. Руйнується гумус, погіршується якість ґрунтів, що призводить до зниження урожайності, зменшується їх протиерозійна стійкість. Щорічні пали в одному і тому ж місці призводять до зміни видового складу рослинності і покіс перетворюється на плантацію грубого буряну.
Більш детально…

Обережно! Лісові пожежі!

 

   Щорічно лісові пожежі завдають непоправного збитку природі і державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період. У вихідні й святкові дні ліс відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання джерел вогню.
   За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, а про збитки годі й казати — лік може йти на мільйони. Величезної шкоди пожежі завдають фауні — гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки. Більш детально…

ОБЕРЕЖНО! НІТРАТНА ВОДА.

НІТРАТНА ВОДА
Вживання води з високим
вмістом нітратів (понад 50 мг/дм.куб.)
може викликати метгемоглобінемію.
Потрапивши з такою водою у ШКТ,
нітрати відновлюються до нітритів,
з’єднуються з гемоглобіном та утворюють метгемоглобін, який «блокує»
основну функцію гемоглобіну – перенесення кисню з легень у тканини
організму. Так виникає кисневе голодування тканин. При високій
температурі нітрити здатні утворювати нітроза міни – речовини, віднесені
ВООЗ до канцерогенів.

Більш детально…