До відома громадян, що постійно проживають на території Кропивницького району!

 

 

     Відповідно до ст.ст. 64, 65 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» Кропивницька районна рада за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України формує і затверджує список громадян, які постійно проживають на території Кропивницького району, відповідають вимогам, встановленим законодавством, та дали згоду бути присяжними районного суду. Більш детальна інформація щодо присяжних подана в буклеті.

    Особи, які бажають стати присяжними, повинні звернутися до виконавчого апарату Кропивницької районної ради за адресою: 25014 місто Кропивницький вулиця Дарвіна будинок 25 другий поверх кімната 37, 38, 39 (приймальня). Довідки за телефонами: 565273, 0503410934.

                                                                                               Виконавчий апарат районної ради

Про отримання дотації за молодняк

       

        З 06 листопада 2019 року приймаються документи фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб станом на 01.12.2019 р., та на отримання дотації за молодняк , набутий шляхом переміщення від інших власників станом на 01.12.2019 р.

 

Звертатись до Соколівської сільської ради каб №1

тел. 31 03 42

 

Заходи щодо профілактики сказу на території Соколівської сільської ради

 

Сказ – особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини. Відноситься до інфекційних природно-вогнищевих захворювань вірусної етіології, з ранковим механізмом передачі інфекції, ураженням центральної нервової системи. Не існує території, яка вільна від сказу взагалі.  В Україні дане захворювання реєструється в усіх областях і природно-географічних зонах.

   Збудник сказу – вірус, який живе і розмножується лише в живому організмі,

 – в головному і спинному мозку. Велика кількість його накопичується в слинних залозах.

Джерелами сказу є дикі тварини, головним чином із сімейства собачих (вовки, лисиці), а також кажани. Небезпека цих тварин обумовлена наявністю в їх слині великої концентрації вірусу (у вовків – в 90-100%, лисиць – в 80-90%, собак і кішок – в 50%).

   Сказ – ранова інфекція, при якій зараження найчастіше відбувається при укусі.

У повсякденному житті можуть мати місце випадки зараження при послинені пошкоджених шкірних покривів і слизових оболонок людини хворими на сказ тваринами при розробці туш тварин, контакті із забрудненою слиною шкірою.

Хворі сказом тварини виділяють вірус із слиною і вже в останні дні інкубаційного періоду – за 7-10 днів до появи клінічних проявів і впродовж усього періоду хвороби. Тяжкість клінічних проявів залежить від багатьох чинників: місця проникнення вірусу в організм, його вірулентності та дози, стану організму людини або тварини. Вірогідність зараження при укусах хворим собаками становить 14%, лисицями – до 30%, вовками – 70%. Тривалість інкубаційного періоду залежить від локалізації укусу (обличчя, шия, нижні або верхні кінцівки, тулуб). Більш детально…

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Соколівській сільській раді

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: начальника служби у справах дітей Соколівської сільської ради (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів на посаду начальника служби у справах дітей Соколівської сільської ради: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Досвід роботи на посадах державної служби, досвід служби в органах місцевого самоврядування, досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, знання законодавства, основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста І-категорії відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури Соколівської сільської ради(1 вакансія ):  громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досвід роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в сфері земельних відносин не менше 1 року, знання законодавства, основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.
Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста І-категорії соціального захисту населення Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради(1 вакансія ): громадянство України, вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, досвід роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в сфері соціального захисту населення не менше 1 року, знання законодавства, основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.
Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

  • заяву про участь в конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;
  • копію документа, що посвідчує особу та РНОКПП (код);
  • копію військового квитка для військовозобов’язаних;
  • автобіографія;
  • характеристики (різного роду, відгуки та рекомендаційні листи)
  • згода на обробку персональних даних.

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка, 23, Соколівська сільська рада;  телефон: (0522) 31-03-42.

За отриманням інформації, подання заяв на допуск до участі в конкурсі звертатись  до  Соколівської  сільської  ради  за  адресою:  вул.  Шевченка,  буд. 23, с. Соколівське, Кропивницький  район, Кіровоградська область, 27641. Телефон для довідок: (0522) 31-03-42.

ОПУБЛІКОВАНО НА САЙТІ СОКОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: 22 жовтня      2019 року

Щодо заборони спалювання сухої рослинності та її залишків