ПРАВИЛА благоустрою та громадського порядку на території  Соколівської  сільської  ради Кропивницького району Кіровоградської області

ПРАВИЛА

благоустрою та громадського порядку на території

 Соколівської  сільської  ради Кропивницького району Кіровоградської області

 

  1. Сфера дії Правил та учасників правовідносин у цій сфері.

 

      Дія Правил поширюється на відносини, що виникають в сфері благоустрою села, а саме: землеустрою, містобудування, озеленення території, утримання будинків і споруд, освітлення, території, а також у галузі охорони здоров’я та охорони навколишнього середовища і спрямовується на створення сприятливого для життєдіяльності довкілля, збереження і охорону навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя мешканців села.

       Учасниками правовідносин у питаннях благоустрою з цими Правилами є керівники та посадові особи підприємств, організацій, установ незалежно від форм власності, фізичної особи, громадяни, а також посадові особи, уповноваженні здійснювати контроль за станом благоустрою.

Більш детально…

Порядок денний 25 сесії восьмого скликання, яка відбудеться 20 вересня 2018 року о 14:00

  1. Внесення змін до сільського бюджету.
  2. Виділення коштів.
  3. Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади Димінської сільської ради до об’єднаної територіальної громади Соколівської сільської ради.
  4. Про доповнення до переліку адміністративних послуг, які надаються виконавчим комітетом Соколівської сільської ради.
  5. Про внесення змін до штатного розпису.
  6. Про розгляд земельних питань.

Різне

Роз’яснення щодо компенсації пільговикам інших категорій за рахунок місцевого бюджету

Уряд затвердив Порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування.

Документом передбачається надання замість пільг компенсації, розмір якої щорічно буде визначатись обласними державними адміністраціями на відповідний рік.

Фінансування витрат, пов’язаних з наданням пільг у готівковій формі з оплати проїзду здійснюється за рахунок сільського бюджету відповідно до підпункту «г» пункту 3 частини першої статті 91 Бюджетного кодексу України.

Порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах для пільгових категорій громадян Соколівської сільської ради, які перебуваються на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, за місцем проживання (реєстрації) у населених пунктах Соколівської об’єднаної територіальної громади затверджено рішенням Соколівської сільської ради 31 травня 2018 року №1291. Більш детально…

Роз’яснення щодо пільгового проїзду учасників війни, дітей війни

У Законі України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» видатки щодо компенсації пільгового проїзду пільговим категоріям (дітям війни, учасникам війни, пенсіонерам і т.д.) передбачені не були, та, згідно постанови КМ України №197 від 14.03.2018 р. покладені на органи місцевого самоврядування. Більш детально…

Соколівська сільська рада затвердила паспорти бюджетних програм в новій редакції

Соколівська сільська рада затвердила паспорти бюджетних програм в новій редакції

Більш детально…