Оголошено конкурс

     ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста фінансово-економічного відділу Соколівської сільської ради

 

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста фінансово-економічного відділу Соколівської сільської ради     (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування та на посадах державної служби, не менше одного року, знання законодавства, основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

 

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

·         заяву про участь в конкурсі;

·         заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

·         дві фотокартки розміром 4х6;

·         копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

·         декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

·         копію документа, що посвідчує особу та РНОКПП (код);

·         копію військового квитка для військовозобов’язаних;

·         автобіографія;

·         характеристики (різного роду, відгуки та рекомендаційні листи)

·         згода на обробку персональних даних.

Вимоги до претендентів на посаду:  громадянство України, вільне володіння державною мовою,  впевнений користувач оргтехнікою та реєстрами, робота з документообігом, договірна та презентаційна робота (гранти), знання на достатньому рівні бюджетного, фінансового, господарського, податкового, адміністративного, цивільного та кримінального законодавства.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка, 23, Соколівська сільська рада;  телефон: (0522) 31-03-42.

За отриманням інформації, подання заяв на допуск до участі в конкурсі звертатись  до  Соколівської  сільської  ради  за  адресою:  вул.  Шевченка,  буд. 23, с. Соколівське, Кропивницький  район, Кіровоградська область, 27641. Телефон для довідок: (0522) 31-03-42.

ОПУБЛІКОВАНО НА САЙТІ СКОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: 30 жовтня           2019 року

Молодіжна рада оголосила фотоконкурс «Моє рідне село»

Молодіжна рада Соколівської ОТГ оголосила фотоконкурс «Моє рідне село». Світлини переможців конкурсу надрукують на календарі на 2020 рік. Фотографії на конкурс прийматимуть до 1 грудня.

Фотоконкурс на кращу світлину рідного краю молодіжна рада оголосила, аби показати всю красу сіл Соколівської громади, її природу і людей, улюблені куточки і місця відпочинку. Світлини авторів, які журі визнає найкращими, надрукують на календарі на 2020 рік, який подарують усім жителям громади. Крім того, на переможців чекає приз.

Фотознімки прийматимутимуться на конкурс до 1 грудня цього року. Надсилати світлини можна на електронну адресу: mrsokolotg@gmail.com.

Результати проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу юридичного забезпечення діяльності Соколівської сільської ради та її виконавчого комітету

 

 

    10 квітня 2019 року в Соколівській сільській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу юридичного забезпечення діяльності Соколівської сільської ради та її виконавчого комітету

 

    Іспит на заміщення вакантної посади начальника відділу юридичного забезпечення діяльності Соколівської сільської ради та її виконавчого комітету претендент Болотських Альбіна Юріївна  склала із загальною кількістю балів – 25.

 

 

Зазначена особа визнана  переможцем конкурсу.

Вітаємо !!!

Конкурс на заміщення вакантної посади

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Соколівської сільської ради

Вимоги до кандидата: громадянство України, вища педагогічна або юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра. Знання державної мови, володіння навиками роботи на комп’ютері з відповідним програмним засобами. Стаж роботи за фахом для кандидатів на посаду начальника служби у справах дітей на посадах, що відносяться до категорії «Б» і «В» державної служби чи до 7-6 категорій служби в органах місцевого самоврядування в галузях освіти, юриспруденції, соціальної роботи з дітьми та молоддю – не менше 5-ти років. Більш детально…

ОГОЛОШЕННЯ Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту

Соколівської сільської ради Більш детально…