ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії фінансового відділу Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста І категорії фінансового відділу Соколівської сільської ради (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Досвід роботи бухгалтером не менше 5 років, знання бюджетного законодавства, основ діловодства; досконале володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

Особи, які бажаютьвзяти участь в конкурсі, подають такі документи:

  • заяву про участь в конкурсі;

  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

  • дві фотокартки розміром 4х6;

  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

  • копію документа, що посвідчує особу та РНОКПП (код);

  • копію військового квитка для військовозобов’язаних;

  • автобіографія;

  • характеристики (різного роду, відгуки та рекомендаційні листи)

  • згода на обробку персональних даних.

Більш детально…

Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради  

ОГОЛОШЕННЯ

проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради

 

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів: вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

 

Вимоги до стажу роботи для кандидатів на посаду спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради:

– стаж роботи в органах управління освітою не менше 2 років. Більш детально…

Оголошено конкурс

     ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста фінансово-економічного відділу Соколівської сільської ради

 

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста фінансово-економічного відділу Соколівської сільської ради     (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування та на посадах державної служби, не менше одного року, знання законодавства, основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

 

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

·         заяву про участь в конкурсі;

·         заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

·         дві фотокартки розміром 4х6;

·         копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

·         декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

·         копію документа, що посвідчує особу та РНОКПП (код);

·         копію військового квитка для військовозобов’язаних;

·         автобіографія;

·         характеристики (різного роду, відгуки та рекомендаційні листи)

·         згода на обробку персональних даних.

Вимоги до претендентів на посаду:  громадянство України, вільне володіння державною мовою,  впевнений користувач оргтехнікою та реєстрами, робота з документообігом, договірна та презентаційна робота (гранти), знання на достатньому рівні бюджетного, фінансового, господарського, податкового, адміністративного, цивільного та кримінального законодавства.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка, 23, Соколівська сільська рада;  телефон: (0522) 31-03-42.

За отриманням інформації, подання заяв на допуск до участі в конкурсі звертатись  до  Соколівської  сільської  ради  за  адресою:  вул.  Шевченка,  буд. 23, с. Соколівське, Кропивницький  район, Кіровоградська область, 27641. Телефон для довідок: (0522) 31-03-42.

ОПУБЛІКОВАНО НА САЙТІ СКОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: 30 жовтня           2019 року

Молодіжна рада оголосила фотоконкурс «Моє рідне село»

Молодіжна рада Соколівської ОТГ оголосила фотоконкурс «Моє рідне село». Світлини переможців конкурсу надрукують на календарі на 2020 рік. Фотографії на конкурс прийматимуть до 1 грудня.

Фотоконкурс на кращу світлину рідного краю молодіжна рада оголосила, аби показати всю красу сіл Соколівської громади, її природу і людей, улюблені куточки і місця відпочинку. Світлини авторів, які журі визнає найкращими, надрукують на календарі на 2020 рік, який подарують усім жителям громади. Крім того, на переможців чекає приз.

Фотознімки прийматимутимуться на конкурс до 1 грудня цього року. Надсилати світлини можна на електронну адресу: mrsokolotg@gmail.com.

Результати проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу юридичного забезпечення діяльності Соколівської сільської ради та її виконавчого комітету

 

 

    10 квітня 2019 року в Соколівській сільській раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу юридичного забезпечення діяльності Соколівської сільської ради та її виконавчого комітету

 

    Іспит на заміщення вакантної посади начальника відділу юридичного забезпечення діяльності Соколівської сільської ради та її виконавчого комітету претендент Болотських Альбіна Юріївна  склала із загальною кількістю балів – 25.

 

 

Зазначена особа визнана  переможцем конкурсу.

Вітаємо !!!