Дорогі ветерани, діти війни! Шановні земляки!

Від усієї душі вітаю Вас, Ваших рідних та близьких із Днем Великої Перемоги!

74 роки тому мільйони українців своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою захищали рідну землю. Серед них були і наші земляки – жителі усіх сіл Соколівської громади. Війна зачепила кожну родину. Хтось не повернувся з боїв, хтось втратив батька, сина, брата, кожна родина відчула зубожіння і біль втрати.

Через тяжкі бої, мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих. Тяжкою повоєнною працею будували ми мирне життя, щоб сьогодні, через багато років, знову і знову дякувати і низько вклонятися усім, хто віддав своє життя за наше мирне сьогодення. Вклонятися кожній могилі, де лежать наші воїни, кожній дитині війни, яка була позбавлена дитинства, кожній матері, яка втратила сина. 

На жаль, нині Україна знову проходить найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій, гинуть люди.

Сьогодні ми дякуємо і тим нашим землякам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Світла пам’ять усім загиблим за свободу і незалежність України!

 

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха