Жителі Соколівської громади відзначили День Перемоги

Все даль час відкладає від нас буремні роки Другої світової, проте досі незагойною є рана, яку залишила та страшна війна у людській пам’яті. 74 роки минуло відтоді, як ціною мільйонів життів наші діди і батьки здобули таку бажану Перемогу над фашизмом. 9 Травня згадували загиблих і шанували живих біля братських могил і пам’ятних знаків в усіх селах Соколівської громади.

Урочисті мітинги з нагоди Дня Перемоги зібрали багато людей. Не скрізь на них були ветерани Великої Вітчизняної, бо з кожним роком їх ряди рідіють. На жаль, ці ряди все більше поповнюють ветерани сьогоднішньої війни, яка триває на сході України. Саме тому радість від Перемоги у 1945-му засмучували емоції, які нині переживають українці через сьогоднішню війну і втрати на ній.

Гідну пошану від земляків з нагоди Дня Перемоги отримали ветерани Великої Вітчизняної війни, які нині живуть на території Соколівської територіальної громади – Микола Онисимович Ревякін із Нової Павлівки, Олександра Кирилівна Бойко і Галина Прохорівна Дубина із Соколівського, Степан Петрович Літвіненко із Новопетрівки, солдатська вдова Катерина Лукьянівна Кардаш із Новопавлівки. Усім ветеранам далеко за дев’яносто і не всі вони змогли прийти на урочистості до могил загиблих воїнів. Проте кожного ветерана вдома привітали представники сільської ради і подякували за мужність і неоціненний вклад у Перемогу.

Напередодні Дня Перемоги – 8 Травня, у День Пам’яті Примирення, урочисті заходи і святкові концерти відбулися у селах Черняхівка і Карлівка.

9 Травня мітинги з нагоди Дня Перемоги відбулися у Новій Павлівці, Іванівці, Ганнинському, Вишняківці, Соколівському та інших селах громади. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих, доземно вклонялися і дякували усім живим – ветеранам, дітям війни, усім, хто втратив у тій війні дідів, батьків, рідних. Більш детально…

В Іванівській школі відкрили музей історії двох сіл

Історію двох сіл – Іванівки і Безводньої – від давніх часі і до сьогодення зібрали в музейній кімнаті Іванівської школи. Симовлічно відкриття музею відбулося напередодні Дня Перемоги, 8 травня – у День Пам’яті та Примирення.

Це вже друга кімната-музей у навчальному закладі. Перша – кімната Бойової Слави, функціонує вже більше двох років. Експозиції в ній тематичні: «Наші односельці виконували обо́в’язок у ДРА», «Іванівці в АТО» та «Анатолій Бузуляк» (односелець, який загинув в АТО на сході Україні). Більш детально…

Про проведення конкурсу

Про проведення конкурсу

 

На виконання листа департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06.05.2019 № 24-28/1122/0.24 повідомляємо, що Український Державний фонд підтримки фермерських господарств (далі – Укрдержфонд) оголосив про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам». Більш детально…