Оголошення про виїзний прийом громадян

 

Шановні мешканці Кропивницького району 03.07.2019 року з 11:00 – по 13:00 год. в приміщенні Кропивницького районного відділення поліції Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою                                  м. Кропивницький по вул. Кільцева, 34Б відбудеться особистий виїзний прийом громадян начальником Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області  Козьяковим Романом Сергійовичем.

Телефон для попереднього запису на прийом (0522) 56-33-02.

 

Дорогі земляки! Щиро вітаю вас із Днем Конституції України!

Конституція починається з кожного з нас. Ми повинні знати, виконувати та поважати Основний Закон держави. Це не лише права, а й обов’язки кожного з нас. За всі роки Незалежності України саме Конституція дозволяє рухатися в напрямку європейських принципів і цінностей.

Переконана, що у Соколівській громаді живуть працьовиті і талановиті люди, ми маємо гарні традиції і прагнення розвиватися і рухатися до нових звершень, аби у нашій громаді, в України життя ставало кращим!

Від щирого серця бажаю всім наснаги і високих досягнень на благо кожної родини і рідного краю! Здоров’я, щастя і достатку!

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха

Консультує Міністр юстиції: як зареєструвати малюка?

 

Де можна зареєструвати народження малюка?   

Зараз документи для реєстрації дитини можна подати:

 у пологовому будинку (які взаємодіють з відділами ДРАЦС); 

 у відділі державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦСі); 

 у Центрі надання адміністративних послуг (за місцем фактичного народження дитини або за місцем проживання одного з батьків). Більш детально…

Шановні жителі села Черняхівка!

У зв’язку з сезонним надмірним споживанням води, водопостачання проводитиметься за наступним графіком:

По парних числах (наприклад 26,28,30 …) постачаємо: вулиці Миру, Правди, Молодіжна, Польова, Гранітна, Прирічна, Кавказька;провулки Гранітний, Східний, Прирічний, Кавказький.

По непарних числах (наприклад 27,29,31…) постачаємо: вулиці Берегова, Сугоклеївська, провулок Перспективний.

Даний графік набуває чинності з 26 червня 2019 року та може припинятися та поновлюватися в залежності від погодних умов.

КП «Надія», телефон:30-15-77

 

ЗАХОДИ З ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ЖНИВ – ЗАПОРУКА ЗБЕРЕЖЕННЯ ВРОЖАЮ.

 


 

Жнива завжди були підсумком роботи селян і вимагали високого рівня організації та відповідальності. Крім турбот, пов’язаних з підготовкою жнивного інвентарю працівникам агропідприємств потрібно захищати врожай від стихійних лих та пожеж.

Погодна ситуація досить складна. Температура повітря висока, а дощів практично немає. У зв’язку зі спекою рівень пожежної небезпеки дуже високий. Кожен керівник агропідприємства особисто відповідає за забезпечення належного рівня пожежної безпеки зернозбиральної техніки, об’єктів зберігання та переробки сільгосппродукції.

З метою недопущення виникнення пожеж у період збирання зернових нагадуємо основні вимоги норм з питань пожежної безпеки при збиранні врожаю:

– до початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні бути обладнані первинними засобами пожежогасіння. Трактористи, комбайнери, їх помічники та інші особи, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж;

– перед дозріванням колосових хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць мають бути обкошені (із прибиранням скошеного) і оборані смугою не менше 4 м завширшки;

– у період збирання забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях; Більш детально…