Модернізація вуличного освітлення  

   

 

Працівники Соколівської сільської ради протягом 2018-2019 р.р.  провели комплекс робіт з модернізації вуличного освітлення населених пунктів: Новопетрівка, Черняхівка, Нова Павлівка, Соколівське, Іванівка, Безводня, Ганнинське, Оленівка.

      В селі Новопетрівка по вулиці Мостовій провели електричні лінії, встановили стовпи-опори з енергозберігаючими ліхтарями. Аналогічну роботу провели в Черняхівці (переїзд з села Соколівське),  по вулиці Польовій, в Новій Павлівці (пішохідний перехід з вулиці Калинової до вулиці Зарічної), в Соколівському по вулиці Шевченка (від магазину «Берізка» до сільської ради).

      По вулицям Садовій, Тепличній, від Польової до Молодіжної села Черняхівка проклали електричний кабель¸ встановили двадцять п’ять ліхтарів.

      Модернізували вуличне освітлення прилеглої території Соколівського навчально-виховного об’єднання: встановили 10 ліхтарів з енергозберігаючими лампами.

 

Відбулася зустріч з ініціативною групою жителів нового масиву Соколівського

Голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха зустрілася з ініціативою групою жителів нового масиву Соколівського в неділю, 9 червня.

Під час зустрічі обговорили проблемні питання території та шляхи їх вирішення. А також досягли попередньої домовленості щодо створення громадської організації, з метою покращення інфраструктури та благоустрою даного масиву.

Жителі нового сільського масиву запланували наступну зустріч провести вже незабаром. Інна Завірюха подякувала за активну громадську позицію.