Роботи з благоустрою

КП «Надія» проводить велику роботу з благоустрою: постійно замінюють лампи вуличного освітлення, прибирають зупинки громадського транспорту, завозять пісок на кладовища,  викошують бур’яни. Нещодавно викосили  траву біля старого кладовища по проспекту Соколівському та на прилеглій території Соколівського НВО.

Провели поточний ремонт каналізаційної системи по вулиці Полинкіна у Соколівському.

Дитячий колектив «Краплинка» з Нової Павлівки здобув першу перемогу в обласному фестивалі

Дитячий хореографічний колектив «Краплинка» Новопавлівської філії Соколівського ЦСБК виборов перші два місця в регіональному хореографічному фестивалі «Барви рідної землі», який відбувся днями у Світловодську.

З чотирьох десятків дитячих колективів, які приїхали з Кіровоградщини і сусідньої Полтавської області Новопавлівські юні танцюристи стали найкращими. За танець «Мани-мани» у номінації «Малі форми» колектив виборов перше місце, а за танець «Мамина хустка» у номінації «Народний та народно-стилізований танець» зайняв друге місце. Перемогу «Краплинка» отримала і в номінації «Відповідність музики і хореографії.

Всі номери колектив разом зі своїм хореографом Світланою Долокою готували протягом року, тож поїхали на фестиваль добре підготовленими.

Хоча участь у різних фестивалях колектив брав не раз, це перша перемога у фестивалі такого рівня. Тож діти дуже радіють своїм здобуткам.

Колектив уже запросили до участі у фестивалі «Барви рідної землі» наступного року. Щойно повернувшись додому юні танцюристи уже почали готуватися.