У Скадовську змагаються сільські голови і старости ОТГ

У Скадовську стартували Всеукраїнські змагання серед сільських голів, голів і старост ОТГ сьогодні, 21 червня.

Збірні команди областей берутьучасть у спортивному святі з волейболу, тенісу настільному, більярду, шахів, дартсу.

Участь у змаганнях бере команда Кіровоградської області, до складу якої увійшли голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха та керуюча справами Ольга Яценко.

У Соколівській громаді косять бур’яни

Нинішнє літо вдалося щедрим не тільки на дощі і спеку, а ще на бур’яни. За сприятливих погодних умов вони джунглями заполонили всі вільні території, тому у селах Соколівської громади з бур’янами ведеться серйозна боротьба. Про літні клопоти комунальників розповів директор КП «Надія» Іван Шестерняк.

  • Вже по третьому колу вийшли на боротьбу з бур’янами. Косимо постійно в усіх селах. Ось щойно обкосили території парків, клубів Біля ЦНАПу і фельдшерського пункту у Соколівському і Черняхівці. Попереду косили в Іванівці, Безводній, Новій Павлівці, Ганнинському, Карлівці, – розповідає Іван Шестерняк і додає, комунальники косять не тільки мотокосами, а й трактором. Викошують бур’яни на в’їздах у села, узбіччя доріг, території біля пам’ятних місць, кладовища. Біля містків викосили очерет, а на березі річки Сугоклеї підготували місце для святкування Івана Купала.

Літо – час виконувати й інші необхідні роботи, зокрема найближчим часом відремонтують сходи пішохідного спуску у Соколівському, каже керівник комунального підприємства. Крім того, всерйоз взялися за вирішення проблеми водопостачання.

Нині проводимо поточні ремонти водопроводу, щойно сесія Соколівської сільської ради прийме рішення про виділення коштів на капітальний ремонт – одразу візьмемося за справу. Плануємо прокласти пів кілометра водопроводу по вулиці Молодіжній у Черняхівці, – зазначив Іван Шестерняк і нагадав жителям сіл, що комунальне підприємство «Надія» регулярно безкоштовно збирає побутові відходи у селах. У Соколівському, Черняхівці, Новопетрівці кожної першої суботи місяця. У Вишняківці, Назарівці, Карлівці, Оленівці, Ганнинському, Дар`ївці, Іванівці, Безводній, Новій Павлівці, Липовому – кожної останньої* п`ятниці місяця. Якщо остання п`ятниця чи субота місяця припадає на свято, то збір  переноситься на наступну п`ятницючи суботу. Довідки за телефоном: 30-15-77.