Оголошення про виїзний прийом громадян

 

Шановні мешканці Кропивницького району 03.07.2019 року з 11:00 – по 13:00 год. в приміщенні Кропивницького районного відділення поліції Кропивницького ВП ГУНП в Кіровоградській області за адресою                                  м. Кропивницький по вул. Кільцева, 34Б відбудеться особистий виїзний прийом громадян начальником Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області  Козьяковим Романом Сергійовичем.

Телефон для попереднього запису на прийом (0522) 56-33-02.

 

Дорогі земляки! Щиро вітаю вас із Днем Конституції України!

Конституція починається з кожного з нас. Ми повинні знати, виконувати та поважати Основний Закон держави. Це не лише права, а й обов’язки кожного з нас. За всі роки Незалежності України саме Конституція дозволяє рухатися в напрямку європейських принципів і цінностей.

Переконана, що у Соколівській громаді живуть працьовиті і талановиті люди, ми маємо гарні традиції і прагнення розвиватися і рухатися до нових звершень, аби у нашій громаді, в України життя ставало кращим!

Від щирого серця бажаю всім наснаги і високих досягнень на благо кожної родини і рідного краю! Здоров’я, щастя і достатку!

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха