Змагалися юні захисники вітчизни

Команда Карлівського НВО виборола І місце у змаганнях «Захисник Кіровоградщини», які відбулись 25 вересня на базі КЗ «Соколівське НВО». Вітаємо юних захисників і тренера команди Інну Істоміну з перемогою! Бажаємо здобути найкращий результат в обласному етапі змагань.

На фестивалі “Червона рута” виступила вокалістка від Соколівської громади

На всеукраїнському фестивалі «Червона рута», який днями відбувся у Чернівцях, Соколівську об’єднану громаду представляла вокаліста, ведуча телепрограми «Ранкова кава» на каналі «UAКропивницький» Єлизавета Бережна, яку до участі у фестивалі готувала художній керівник Карлівського сільського клубу Надія Бережна.

Для обох пісенні змагання такого рівня були першими. Хвилювалися обоє, бо участь у фестивалі брали 80 конкурсантів з усієї України.

  • Ми готувалися до «Червоної рути» довго. Єлизавета прошла конкурсний відбір в області і поїхала у Чернівці, – розповідає про підопічну Надія Бережна.
  • Від участі в конкурсі отримала позитив, гарні враження, досвід і задоволення. Моя мета була виступити достойно і показати, які співучі наші люди, – розповідає Єлизавета Гречана.

Дівчина виконала на конкурсі три пісні: «Черемшина», «Ой, верше мій, верше» і «Пристрасть».

У Соколівському відбулися велозмагагння

У Соколівському з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулися змагання з велоспорту серед юнаків та дівчат 2003, 2004, 2005 року народження та молодші.

Організаторами змагань стали відділ освіти, молоді та спорту Соколівської ОТГ за сприяння та підтримки Кіровоградського обласного центру фізичного здоров՚я населення «Спорт для всіх», відділення НОК України в Кіровоградській області та федерації велосипедного спорту Кіровоградської області.
У змаганнях взіли участь команди Соколівської ОТГ, міста Знам՚янки, Знам՚янського району та міста Кропивницького.
Велосипедисти змагалися в індивідуальній гонці, груповій гонці з проміжними фінішами та гонці з вибуттям.
По закінченню змагань переможців та призерів нагородили дипломами та медалями обласного центру фізичного здоров՚я населення «Спорт для всіх», вручили подарунки НОК України в Кіровоградській області та почастували смаколиками від відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради.

У Кропивницькому навчали дітей боротися з булінгом

Керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул спільно з засновником спортивного клубу «Борець» Євгеном Скирдою навчали дітей із піщанобрідської школи-інтернат протидіяти цькуванню. Більш детально…

На Кіровоградщині стартував тиждень протидії булінгу

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на території всієї України, у тому числі й на Кіровоградщині, стартував тиждень протидії булінгу. Команда обласного управління юстиції розпочала цикл правопросвітницьких заходів у місцевих школах. Теми тренінгів варіюються. Молодшим учням радять, як протистояти цькуванню. Старшим розповідають про наслідки секстингу.
Як відзначила під час одного з уроків, проведених спільно з представниками Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, спеціаліст обласного управління юстиції Вікторія Драбина, однією з найпоширеніших форм знущання є вербальне цькування, під час якого діти обзивають або глузують один над одним. Натомість фізичний булінг трапляється рідше. А все через те, що за бійку існує набагато більший ризик бути покараним з боку батьків чи адміністрації школи.
Зі свого боку головний Наталя Кобилат провела захід для старшокласників на тему секстингу – поширеної тенденції серед підлітків, яка характеризується надсиланням фото особистого характеру іншим особам.
«Булінг може бути не тільки психологічним чи фізичним, а ще й сексуальним. Сьогодні поняття секстингу суспільству майже не відоме, чого не скажеш про його прояви. Тенденція сформувалася на Заході, а через деякий час набула актуальності вже на пострадянському просторі», – зауважила Наталя Кобилат.
Щоб краще пояснити, які наслідки може мати секстинг, старшокласникам запропонували переглянути відео, основним месседжем якого було запитання – «Чи хочу я побачити своє інтимне фото на бігборді?».
Нагадаємо: тиждень протидії булінгу проводиться в Україні вже другий рік поспіль. У його рамках організовуються правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування школярів, їх батьків, учителів та інших учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу та привернення уваги суспільства до проблеми цькування.