Перший дзвоник пролунав для учнів Соколівської школи

Святковою лінійкою та привітанням із Днем Знань розпочався новий навчальний рік у Соколівському НВК.

Цього року вперше за шкільні парти тут сіло вісімнадцять першокласників. Подарунком для усіх школярів став капітальний ремонт даху школи.

З Днем Знань усіх учнів і вчителів школи привітала голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха і вручила премії сільської ради кращим учням школи. Похвальні листи, дипломи і грамоти за високі досягнення у навчанні отримали й інші відмінники. Після урочистостей перший дзвінок покликав школярів на уроки.

Дорогі школярі, батьки, педагоги! Щиро вітаю вас із Днем знань та новим навчальним роком!

Ми всі з нетерпінням чекали цього дня – школярі, щоб зустрітися з друзями і сісти за парти в оновлених класах, де ще пахне свіжа фарба, а дорослі, щоб встигнути зробити в школах усе, аби учні вчилися у комфортних умовах, могли займатися спортом і розвивати таланти.

Соколівська ОТГ докладатиме і далі усіх зусиль для створення умов, щоб наші діти досягали успіхів у навчанні, спорті, культурному розвитку.

Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень вам у новому навчальному році!

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха

ПРАВИЛА благоустрою та громадського порядку на території  Соколівської  сільської  ради Кропивницького району Кіровоградської області

ПРАВИЛА

благоустрою та громадського порядку на території

 Соколівської  сільської  ради Кропивницького району Кіровоградської області

 

  1. Сфера дії Правил та учасників правовідносин у цій сфері.

 

      Дія Правил поширюється на відносини, що виникають в сфері благоустрою села, а саме: землеустрою, містобудування, озеленення території, утримання будинків і споруд, освітлення, території, а також у галузі охорони здоров’я та охорони навколишнього середовища і спрямовується на створення сприятливого для життєдіяльності довкілля, збереження і охорону навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя мешканців села.

       Учасниками правовідносин у питаннях благоустрою з цими Правилами є керівники та посадові особи підприємств, організацій, установ незалежно від форм власності, фізичної особи, громадяни, а також посадові особи, уповноваженні здійснювати контроль за станом благоустрою.

Більш детально…