Обмінювалися досвідом

Делегація Соколівської об’єднаної громади на чолі із сільським головою Інною Завірюхою у рамках двостороннього обміну досвідом побувала у Новоукраїнській міській об’єднаній територіальній громаді.

Делегацію зустрів Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, який розповів про плани та здобутки Новоукраїнської громади у ході децентралізації та розбудови громади.

У ході зустрічі представники сусідньої громади мали можливість ознайомитись із найбільш вдалими практиками діяльності новоукраїнців, зокрема, співпраці із громадськістю, молоддю та проектною діяльністю, особливо з донорськими фундаціями.

Натомість соколівчани поділилися своїми успіхами у різних сферах. Обидва очільники громад затвердили наміри щодо  співпраці у сфері молодіжної політики, культури і спорту та інших галузях із метою успішного розвитку територій.

 

У Карлівській школі відкрили нову їдальню

Для створення комфортних умов та забезпечення якісного і повноцінного харчування учнів у Карлівському НВО відтепер на першому поверсі, у більш просторому приміщенні, працює нова їдальня, яка відповідає усім санітарно-гігієнічним вимогам.

  • Потреба в облаштуванні нової їдальні виникла давно, але втілити в життя цей дороговартісний проєкт стало можливим завдяки фінансовій підтримці Соколівської ОТГ, якуочолює Інна Завірюха,- розповідає директор НВО Інна Істоміна.

Більш детально…

Карлівські школярі подивилися кіно про Іловайськ

Учні Карлівського НВО у кінотеатрі «Портал» здійснили колективний перегляд фільму «Іловайськ 2014. Батальйон Донбас», який розповідає про події серпня 2014 р. та долі бійців добровольчого батальйону «Донбас», які віддали життя на сході України в Антитерористичній операції. Фільм надзвичайно вразив учнів.Усі прийшли до одностайної думки, що таке кіно потрібно знімати і дивитися, щоб пам’ятати і не зрадити пам’ять загиблих.