Дорогі освітяни! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем учителя!

Кожного дня батьки довіряють вам найдорожче – своїх дітей, а ви по праву стали для них найближчими і найдорожчими людьми. Вчити дітей – це не просто професія, це – стиль життя.

Дякуємо за Вашу любов, турботу і бажання передати нашим дітям найкраще. Ваша мудрість і знання стають безцінним життєвим багажем для кожного учня.

Щиро бажаю вам здоров’я, радості, благополуччя, гідної заробітної плати, хороших учнів, добра, теплоти і удачі!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха

Вітаємо з професійним святом – Днем учителя – начальника відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради Андрія Мазуріка!

Ви створили не тільки згуртовану команду, а велику шкільну родину. Завдяки вашому ентузіазму і зусиллям освітня галузь громади має вагомі здобутки. Гордістю громади стали кращі учні шкіл, які здобули перемоги на всеукраїнських і обласних олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях. Дякуємо за те, що мотивуєте педагогів любити свою професію і вкладати душу у виховання і навчання дітей.

Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів і натхнення у роботі, щоб кожен день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками дітей!

Від імені Соколівської громади – сільський голова Інна Завірюха

У Соколівській громаді привітали вчителів з професійним святом

У Соколівському будику культури відбулися урочистості та святковий концерт до Дня працівників освіти – професійного свята педагогів, яке традиційно відзначають у першу неділю жовтня. Під час урочистої частини освітян Соколівської ОТГ привітали голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха та начальник відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради Андрій Мазурік.

Кращі освітяни Соколівської ОТГ отримали грамоти та подяки відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради за сумлінну працю, високу педагогічну майстерність, творчий пошук, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління і з нагоди Дня працівників освіти.

Голова сільської ради разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради вручили премії Соколівської сільської ради, яка була започаткована в 2018 році з метою підтримки обдарованої учнівської молоді та відзначення педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. Грошову нагороду отримали 23 вчителя навчальних закладів громади. Максимальний розмір премії одному вчителю становив 11 тисяч.

Нагородження ж обдарованих учнів було присвячене святу Дню захисту дітей та Дню Знань. Максимальний розмір премії одному учневі становив 15 тисяч гривень.

Святкового настрою педагогам і учням додав концерт, який підготували місцеві аматорські колективи.