Результати проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Соколівської сільської ради та вакантної посади спеціаліст соціального захисту населення «Центр соціального захисту населення та надання соціальних послуг» Соколівської сільської ради

 

 

    28 листопада  2019 року в Соколівській сільській раді відбувся конкурс на   

  заміщення вакантної посади спеціаліста соціального захисту населення «Центр соціального захисту населення та надання соціальних послуг» Соколівської сільської ради

 

 

    Іспит на заміщення вакантної посади спеціаліст соціального захисту населення «Центр соціального захисту населення та надання соціальних послуг» Соколівської сільської ради претендент Логай Галина Іванівна  склала із загальною кількістю балів – 25.

 

 

Зазначена особа визнана  переможцем конкурсу.

Вітаємо !!!

 

    28 листопада  2019 року в Соколівській сільській раді відбувся конкурс на   

  заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Соколівської сільської ради

 

 

    Іспит на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей Соколівської сільської ради претендент Побережник Мар’яна Юріївна  склала із загальною кількістю балів – 24.

 

 

Зазначена особа визнана  переможцем конкурсу.

Вітаємо !!!

 

 

ГЕМОРАГІЧНА ГАРЯЧКА З НИРКОВИМ СИНДРОМОМ

Геморагічна гарячка з нирковим синдромом (ГГНС) – гостре вірусне природно-осередкове захворювання, що характеризується лихоманкою, загальною інтоксикацією, ураженням нирок і розвитком тромбогеморагічного синдрому та універсального капіляротоксикозу.

Джерелом геморагічної гарячки з нирковим синдромом є різні дикі мишоподібні гризуни, зрідка щури.

        Зараження людини відбувається контактним шляхом – при безпосередньому контакті з гризунами (укуси гризунами) або під час роботи з інфікованими об’єктами довкілля (хмиз, солома, сіно тощо), що були заражені виділеннями мишоподібних гризунів), повітряно-пиловим шляхом (при вдиханні сухих випорожнень інфікованих гризунів, потраплянні їх на пошкоджену шкіру та мікроураження слизових оболонок), харчовим шляхом (при вживанні продуктів, які не піддавалися термічній обробці – капуста, морква тощо і були забруднені гризунами).

        Інкубаційний період триває від 7 до 46 днів. Клінічні ознаки характеризуються класичною тріадою: гарячка, ДВЗ-синдром, гостра ниркова недостатність. Хвороба починається гостро – з ознобу швидкого підвищення температури до 39,5-40,5 °C. Основні скарги хворого – відчуття жару у всьому тілі, виснаження, біль у м’язах живота та попереку. З 3-5-го дня хвороби симптоми зростають, розвивається геморагічний синдром. Порушення з боку нирок з’являються на 3-4 дні пізніше, але іноді відмічається їхнє ураження раніше (на 2-4-й день хвороби). Добова кількість сечі при цьому значно зменшується до тимчасового повного припинення її виділення (анурія). У значної частини хворих розвивається геморагічний синдром (петехіальний висип, крововиливи у склеру, носові кровотечі), рідше спостерігається кров у сечі та ще рідше — кишкові кровотечі. Порушується згортання крові, виникає внутрішньосудинне згортання крові у капілярах.

Основними групами ризику вважаються лісогосподарські робітники, лісоруби, лісники, жителі сільських лісових районів, дачники, пов’язані з початком весняних робіт на дачних ділянках і в самих дачних будинках, тоді як миші на час холодів заселяють порожні приміщення, забруднюючи їх. Хвора людина для оточення не заразна. Більш детально…

21 листопада 2019 року в маршрутці №500 приблизно о 13:00 – 14:00 в селі Соколівське школяр забув джинсовий рюкзак чорного кольору.

Хто забрав рюкзак – прохання звернутися до сільської ради. Телефон: 31-03-42.

21 листопада – День Гідності та Свободи

Скільки б часу не минуло від тих трагічних днів, і досі пам’ять повертає у ті події. Досі перехоплює подих, коли звучить «Пливе кача»…

Помаранчева революція і Революція Гідності, війна на сході змінили нашу свідомість, змінили ставлення світу до України. Хтось став їй ворогом, а хтось підтримав наше прагнення жити гідно.

Згадаймо всіх, хто поповнив ряди Небесної сотні, хто з прямо з Майдану пішов на схід захищати наше мирне життя вдома. Вшануймо героїв, які віддали за нашу свободу найдорожче – своє життя. Подякуємо усім воїнам, кожному, хто доклав зусиль для збереження цілісної України. Миру нам усім і гідності!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха