Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за січень – жовтень 2019 року

                       

        Керуючись  Законом України «Про звернення громадян», Інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в орган державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаних громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації,  затверджено  Постановою  Кабінету   Міністрів  України   від  14  квітня   1997 р.

№ 348, розпорядженням тимчасово виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації від 31 липня 2019 року № 941 – р «Про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли до облдержадміністрації, районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад області».

       До  Соколівської  сільської  ради   за  січень – жовтень  2019  року  надійшли

87 звернень;  на особистий прийом до сільського голови  звернулось  36 громадян;  через обласний контактний центр  51  громадянин.

        Всього  питань  87 – найбільш  актуальні питання: Аграрна політика і земельні відносини -13; Транспорт і зв’язок  – 6; Захист прав споживачів -2; Соціальна політика. Соціальний захист населення – 8; Охорона здоров’я – 3; Комунальне господарство – 38; Екологія та природні ресурси – 5; Забезпечення дотримання законності та правопорядку -1; Сімейна та гендерна політика. Захист прав дітей – 1; Молодь. Фізична культура та спорт  – 1; Освіта , наукова, науково – технічна інноваційна діяльність /підвезення дітей до школи/ -1;

       На всі звернення вчасно надано відповідь. Вирішено позитивно 49 звернень, дано роз’яснення  на 38 звернень.

 

 

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника сільського господарства! Земля – це хліб на столі, добробут родин і життя села. Дякую вам за невтомну і самовіддану працю, за недоспані ночі під час сівби і жнив, за зібрані щедрі врожаї. Дякую усім керівникам сільськогосподарських підприємств, які не лишаються осторонь проблем громади, а підтримують і вкладають кошти у розвиток сіл, допомагають соціальним закладам і простим людям. Переконана, що така співпраця є запорукою добробуту кожної родини і усієї громади. Бажаю вам міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, добробуту та благополуччя. Хай вам добре нива засівається і за гарної погоди щедрий врожай родить!

З повагою голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха