Хор “Калина” переміг у всеукраїнському конкурсі хорового співу

Народний аматорський хор «Калина» Соколівського ЦСБК виборов друге місце у ІХ всеукраїнському фестивалі-конкурсі колективів народного хорового співу імені Порфирія Демуцького, який відбувся 16-17 листопада у Києві.

Із майже трьох десятків хорових колективів хор «Калина» став одним із найкращих. Професійним виконанням пісень викликав захоплення і симпатії глядачів, високі оцінки журі конкурсу. Заслуженій пошані і перемозі щиро раділи не тільки учасники хору, який, до речі, у конкурсі був одним із найстарших колективів, а й уболівальники, які приїхали до столиці підтримати своїх артистів. Серед них – голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха, працівники клубних закладів громади та жителі Соколівського.

Дуже приємно вразило, як глядачі зустрічали наш хор. Це були такі щирі і теплі емоції, оплески, навіть журі, в складі якого були представники відомого хору імені Верьовки, відзначили високий рівень «Калини» і її керівника Заслуженого працівника культури України Григорія Палія.

Про те, що народний аматорський хор «Калина» полюбився глядачам фестивалю, свідчив і той факт, що на гала-концерті хор виконав дві пісні, тоді як усі інші учасники співали по одній. Це свято хорів запам’ятається соколівським артистам надовго, про привезли додому не тільки радісні емоції від конкурсу, а й гарні враження від екскурсії Києвом. Більш детально…

Про внесення змін до рішення №2478 від 25.06.2019 року, а саме:в частині переліку пільг при сплаті земельного податку на території Соколівської сільської ради

https://drive.google.com/open?id=1As52rihGkgkOVVHzeqKDzbahv9R8IVvN

https://drive.google.com/open?id=12b7FaiFRNZAh605LXQWh-ruzQZOGOrCs

До відома громадян, що постійно проживають на території Кропивницького району!

 

 

     Відповідно до ст.ст. 64, 65 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» Кропивницька районна рада за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України формує і затверджує список громадян, які постійно проживають на території Кропивницького району, відповідають вимогам, встановленим законодавством, та дали згоду бути присяжними районного суду. Більш детальна інформація щодо присяжних подана в буклеті.

    Особи, які бажають стати присяжними, повинні звернутися до виконавчого апарату Кропивницької районної ради за адресою: 25014 місто Кропивницький вулиця Дарвіна будинок 25 другий поверх кімната 37, 38, 39 (приймальня). Довідки за телефонами: 565273, 0503410934.

                                                                                               Виконавчий апарат районної ради