У Назарівці відремонтували дах на офісі старости, а в Соколівському облаштували вуличне освітлення

У Соколівському по вулиці Будівельній, яка з’єднує село з обласним центром облаштували вуличне освітлення. На стовпах встановили енергофективні акумуляторні освітлювачі, які заряджаються від сонячної енергії. А в Назарівці відремонтували покрівлю на приміщенні офісу старости села. Всі ремонтні роботи виконали за кошти бюджету сільської ради.

У Соколівському будують сучасний спортивний майданчик

Справжньою окрасою села Соколівське стане новий мультифункціональний майданчик із штучним покриттям. Нині завершуються планові роботи з будівництва. На майданчику вже уклали двошарове штучне покриття. Продовжуються роботи зі встановлення спортивного обладнання та подальше облаштування прилеглої території.

Майданчик передбачає заняття кількома видами спорту. Займатися спотром і проводити активно своє дозвілля там зможуть не тільки учні Соколівської школи, а й усі жителі села.

В Іванівці відбувся спортивний турнір на кубок Бузуляка

В Іванівській загальноосвітній філії Соколівського НВО відбувся спортивний турнір на кубок Анатолія Бузуляка. Вшанувати пам’ять про героя-земляка, який загинув АТО, не завадив навіть проливний дощ. Більш детально…