Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави і нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ми сьогодні довели, що можемо бути господарями у власному домі, можемо будувати і розвивати нашу громаду. Вірю, що завдяки спільним зусиллям працівників органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, усіх жителів наша громада стане сильною і заможною.

Бажаю усім здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів та задумів!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха

Шановні воїни і захисники! Вітаю вас із Днем Збройних сил України!

Тисячі бійців захищають нашу країну на сході, охороняють її кордони. Разом із ними свій обов’язок виконують чимало наших земляків. Дякуємо кожному за самовідданість і патріотизм.

Завдяки вашій мужності, відповідальності , гідності ми сьогодні можемо сіяти хліб, навчати дітей, жити і працювати під мирним небом. Пам’ятаємо всіх, хто віддав життя за наше мирне сьогодення.

Бажаю вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили, миру і благополуччя!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха