Про підсумки роботи зі зверненнями громадян                                                        за  2019 рік

  

        Керуючись  Законом України «Про звернення громадян», інструкцією з діловодства за зверненнями громадян в орган державної влади і місцевого самоврядування, об’єднань громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації,  затверджено  Постановою  Кабінету   Міністрів  України   від  14  квітня   1997 р.

№ 348, розпорядженням тимчасово виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації від 31 липня 2019 року № 941 – р «Про стан роботи із зверненнями громадян, які надійшли до облдержадміністрації, районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад області».

       До  Соколівської  сільської  ради   за   2019  року  надійшло 106 звернень, з них 3 – колективних;  на особистий прийом до сільського голови  звернулось  40 громадян;  через обласний контактний центр  66  громадянин.

        Всього  питань  106 – найбільш  актуальні питання: Аграрна політика і земельні відносини -14; Транспорт і зв’язок  – 8; Захист прав споживачів -2; Соціальна політика. Соціальний захист населення – 8; Охорона здоров’я – 3; Комунальне господарство – 43; Екологія та природні ресурси – 5; Забезпечення дотримання законності та правопорядку – 3; Сімейна та гендерна політика. Захист прав дітей – 1; Молодь. Фізична культура та спорт  – 1; Освіта , наукова, науково – технічна інноваційна діяльність /підвезення дітей до школи/ – інші питання – 17 ;

       На всі звернення вчасно надано відповідь. Вирішено позитивно 50 звернень, дано роз’яснення  на  56  звернень.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансово-економічного відділу  

 

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: головного спеціаліста фінансово-економічного відділу                   (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів: вища фінансово-економічна або юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

 

Вимоги до стажу роботи: для кандидатів на посаду головного спеціаліста фінансово-економічного відділу   загальний трудовий стаж за фахом не менше 2 років.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 4х6;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;
 • копію документа, що посвідчує особу та РНОКПП (код);
 • копію військового квитка для військовозобов’язаних;
 • автобіографія;
 • характеристики (різного роду, відгуки та рекомендаційні листи)
 • згода на обробку персональних даних,

Вимоги до претендентів на посаду:  громадянство України, вільне володіння державною мовою, впевнений користувач оргтехнікою та реєстрами, робота зі зверненнями громадян та документообігом, вільне володіння англійською мовою.

Документи приймаються протягом  30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу  за адресою: с. Соколівське Кропивницький район Кіровоградська область, вул. Шевченка, 23, Соколівська сільська рада; телефон (0522) 31 03 42.

За отриманням інформації, подання заяв на допуск до участі в конкурсі звертатись до Соколівської сільської ради за адресою: 27641, с. Соколівське Кропивницький район Кіровоградська область, вул. Шевченка, 23. Телефон для довідок: (0522) 31 03 42.

 

ОПУБЛІКОВАНО НА САЙТІ СОКОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ:              24 лютого 2020 року.

Шановний роботодавець!

 

 

         Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості на виконання п. 9 протоколу наради у голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 25.11.2019 року №30, доводить до вашого відому, що керівникам підприємств, установ, організацій різних форм власності в яких працевлаштовані учасники бойових дій з числа учасників АТО/ООС, особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників  АТО/ООС , мають розмістити на робочих місцях, приміщеннях підприємств, установ, організацій, тощо, слоган «Тут працює учасник АТО/ООС».

         У разі розміщення слогану, просимо повідомити за телефоном:

          (0522)24-06-59, 24-07-91

або направити лист (у довільній формі)  за електронною адресою:                     1106@rcz.kocz.gov.ua

Дане питання знаходиться на контролі голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

 

         Сподіваємося на співпрацю.

         З повагою, Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості.

У 2020 році продовжується програма служби зайнятості

щодо підтримки конкурентоспроможності громадян на ринку праці

шляхом видачі ваучерів для осіб вікової категорії 45+,

які мають 15 років страхового стажу

 

 

 • На підставі ваучера здійснюється перепідготовка і підвищення кваліфікації за професіями, спеціалізація та підвищення кваліфікації за спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності.

 

 • Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб

(з 1 січня 2020 року – 21020 грн).

 

 • Ваучер видається одноразово. Якщо вартість навчання перевищує вартість ваучера, особа або роботодавець може оплатити різницю.

____________________________________________________

 

Ваучер на навчання видається особам, які не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, мають професійно-технічну освіту, не проходили протягом останніх 3-х років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та відповідають певним вимогам, а саме:

 

 • особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення ними пенсійного віку;
 • особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку зі скороченням чисельності, штату або за станом здоров’я до досягнення ними встановленого пенсійного віку, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію;
 • особи, звільнені з військової служби після участі в АТО, з числа інвалідів до отримання права на пенсію;
 • внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності роботи.

 

ПЕРЕЛІК професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер  та  Перелік навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері вищої освіти та професійно-технічної освіти, для навчання в яких може бути виданий ваучер можна знайти на сайті www.dcz.gov.ua у розділі «Навчання» закладці «Ваучери».

____________________________________________________

 

 

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися 

до Кіровоградського  міськрайонного центру зайнятості,

контактний номер телефону (0522) 24-47-96

 

ШАНОВНИЙ РОБОТОДАВЦЮ!

 

 • Ви працевлаштовуєте на нові робочі місця строком не менше ніж на два роки за направленням територіального органу зареєстрованих безробітних з категорій громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці

 

 • або, Ви є суб’єктом малого підприємництва та працевлаштовуєте зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням територіального органу.

 

_________________________________________________________________________________

 

Ви за певних умов отримаєте компенсацію фактичних витрат на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття за кожну працевлаштовану особу! (ст. 26, ст. 27 Закону України «Про зайнятість населення»)

 

Компенсація виплачується роботодавцю протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного на нове робоче місце, якщо він не є бюджетною установою, не визнаний у встановленому порядку банкрутом або, не має заборгованості із сплати єдиного внеску та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

 

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися 

до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості , контактний номер телефону

(0522) 24-07-91, (0522) 24-06-59