Щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 – Всеукраїнська Асоціація ОТГ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про
запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», пропонуємо деякі
приклади рішень громад, їх комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних
ситуацій, приклади інформаційних повідомлень для мешканців громад, комунікація сьогодні є
надважливою. Органи місцевого самоврядування стають координаційними центрами в своїх
громадах для спільних дій щодо запобігання поширенню вірусу. Діємо спокійно і на
випередження!
🔺 Офіційні джерела інформації:
– сайт МОЗ: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov
– підписуйтесь на Телеграм-канал МОЗУ «Коронавірус_інфо»: https://t.me/COVID19_Ukraine
Відеоролик:
https://www.facebook.com/BodnarRomanCheODA/videos/594568454734893/UzpfSTE4MjIwOTM zNTc6MTAyMTI5NTU4MDcyMDk1NDU/?id=1822093357

З метою протидії коронавірусу на підприємствах Кіровоградщини будуть застосовувати профілактичні заходи

 

 

З метою протидії поширення коронавірусної інфекції на Кіровоградщині керівникам підприємств радять дотримувати профілактичних заходів під час організації роботи. Зокрема йдеться про щоденний температурний скринінг працівників та забезпечення їх засобами індивідуального захисту.
Про це повідомив перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін сьогодні, 17 березня, під час засідання економічної ради.
«Пріоритетне завдання – застосувати всі можливі профілактичні заходи, які допоможуть зупинити поширення епідемії. Саме тому сьогодні зібрали економічну раду, щоб обговорити актуальні питання й озвучити керівникам підприємств Кіровоградщини рекомендації щодо відповідальної організації робочого процесу», – відзначив Ігор Кузьмін.
Серед рекомендацій, які озвучили керівникам підприємств, установ і організацій всіх форм власності під час засідання економічної ради, йдеться про такі:
• Провести роз’яснювальну роботу з працівниками щодо індивідуальних заходів профілактики.
• Здійснювати щоденний температурний скринінг працівників.
• Забезпечити їх засобами індивідуального захисту.
• За можливості максимально перевести працівників на відділений режим роботи із застосуванням електронних комунікацій.
• Проводити дезінфекцію приміщень.
Окрім цього, Ігор Кузьмін наголосив керівникам підприємств-товаровиробників і торгівлі, наскільки важливо сьогодні забезпечити виробництво та безперебійне постачання продовольчих товарів повсякденного попиту до торгівельних мереж Кіровоградщини.
«Це дозволить не допустити створення штучного дефіциту товарів і необґрунтованого підвищення оптово-відпускних цін на них», – резюмував перший заступник голови ОДА.
Нагадаємо: на виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Обмеження триватимуть з 18 березня до 3 квітня. Окрім цього, з 17 березня припинити роботу повинні заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри та заклади культури. Контроль за виконанням постанови Уряду покладено на МВС та Національну поліцію.

ПРО ПРИПИНЕННЯ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

 

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, що внесені постановою Кабінету Міністрів України від16 березня 2020 року № 215

 

з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня  2020 р.

 

регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями) заборонені.

Відповідно у зазначений період пасажирські перевезення на території Соколівської  сільської ради здійснюватися не будуть.