Увага! Самоізоляція!

       Шановні жителі  та гості сіл Соколівське, Черняхівка, Новопетрівка, Липове, Нова Павлівка, Іванівка, Вишняківка, Карлівка, Назарівка, Ганнинське, Безводня, Оленівка, Дар’ївка! Якщо ви повернулися з-за кордону, прохання самоізолюватись.

      Самоізоляція передусім означає, що ви впродовж щонайменше 14 днів уникаєте  будь-яких контактів з іншими людьми, щоб зменшити ризик зараження (не виходите з дому, не відвідуєте місця скупчень людей). Неприпустимі контакти віч-на-віч ближче ніж 1,5 метри та довше 15 хвилин. 

Як підготуватися до самоізоляції:

  • Продумайте, що вам знадобиться впродовж 14 днів, щоб вам не треба було виходити з дому. Якщо це можливо, попросіть друзів або родичів забезпечити ваше житло необхідними речами.
  • За потреби користуйтеся службами доставки з онлайн-оплатою продуктів, ліків, якщо маєте хронічні захворювання, тощо. Доставку просіть залишати за дверима.
  • Попередьте друзів і родичів, що ви тимчасово не зможете приймати відвідувачів і гостей. Виберіть контактну особу, до якої ви в разі потреби звернетесь за допомогою.
  • Попередьте свого сімейного лікаря/лікарку про режим самоізоляції і підтримуйте зв’язок із ним або з нею. У випадку, коли не можете зв’язатись з медичним працівником, телефонуйте: 31-03-42, 31-01-35.

 

  • Домовтеся з роботодавцем про віддалений режим роботи.

Якщо ви живете не самі:

  • Ізолюйтеся в окремій кімнаті, часто провітрюйте її, регулярно робіть вологе прибирання.
  • Якщо можливо, використовуйте окрему ванну кімнату та/або туалет, готуйте їжу та їжте окремо. Якщо ні – застосовуйте максимальну дезінфекцію і запобіжні заходи.
  • Уникайте контакту з іншими людьми. Коли це неможливо, одягайте медичну маску та викидайте її після використання чи забруднення.
  • Суворо дотримуйтесь правил особистої гігієни, часто мийте руки з милом.

Якщо вам треба вийти з дому, використовуйте маску для обличчя і мінімізуйте контакти з іншими людьми. Використовуйте засоби для дезінфікування рук.

Якщо під час самоізоляції у вас з’явилися симптоми хвороби (кашель, задишка, лихоманка, діарея), терміново зверніться по медичну допомогу та повідомте про свої нещодавні подорожі, а також контакти з людьми, які мали ознаки захворювання на ГРВІ.

 

Якщо вам відомі факти порушення правил самоізоляції громадянами, які повернулися з-за кордону, просимо повідомляти за телефонами: 31-03-42, 31-01-35.

 

 

Будьте помірковані, віднесіться до цього з повною відповідальністю!

Бажаємо всім бути здоровими!