ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»,

яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

Наразі, на платформі доступний новий онлайн-курс «COVID – 19» за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/covid19-ventilator

Увага оголошення !

Шановні жителі громади!

В зв’язку з продовженням карантину до 11 травня 2020 року та на підставі

Постанови Головного Державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 року № 11 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні»

наполегливо рекомендуємо пом’янути своїх рідних вдома не відвідуючи кладовища у поминальні

дні з 25 по 28 квітня 2020 року.

Доводимо до Вашого відома, що у ці дні будуть проводитися рейди працівниками поліції.

 

З повагою, сільський голова Інна Завірюха

 

Процедуру спрощено: відтепер для реєстрації у службі зайнятості потрібні лише заяви

 

 

 

 

Шановні клієнти служби зайнятості!

Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості.
Відтепер це дуже просто. Вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю!

Бланки тут: https://is.gd/6wW4ph

                 та https://is.gd/o8O5Cg.

Як і раніше, заяви Ви можете подати двома способами: на електронну пошту центру зайнятості, де Вам зручно обслуговуватися, або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості.

Якщо Ви вирішили надіслати заяви електронною поштою:

  1. Заповніть заяви власноруч за зразком і сфотографуйте або відскануйте їх. Далі – надішліть на email центру зайнятості, де ви плануєте перебувати на обліку.

 Важливо! У темі листа зазначте Ваше прізвище, ім’я, по батькові.

Електронні скриньки центрів зайнятості тут: https://is.gd/5duk3J

  1. Якщо ж у Вас є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх. Підпишіть власноруч, відскануйте (чи сфотографуйте) і надішліть на email центру зайнятості. Так само вкажіть у темі листа ваше прізвище, ім’я, по батькові.
  2. Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

 

Якщо Ви вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості:

  1. Якщо ж у Вас є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх вдома, складіть їх у конверт або з’єднайте в інший зручний спосіб, або
  2. заповніть заяви безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості. Тут слід пам’ятати, що для заповнення заяв вам знадобляться ваші паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність, тому візьміть документи з собою.
  3. Покладіть заяви в скриньку для кореспонденції (у робочі години робочого дня).
  4. Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення.

Нагадуємо, що впродовж 10 днів після завершення карантину до центру зайнятості необхідно буде подати оригінали ваших документів.

 

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

         У зв’язку із зростанням кількості захворювання на корона вірус,

просимо Вас в пасхальні дні залишатися вдома,

дотримуватися правил самоізоляції карантину

та не наражати себе і своїх рідних на небезпеку.

Реєстрація безробітних в умовах карантину

https://drive.google.com/open?id=13EtTsS5lyJuARlvJwXvN0P5TFRgDNxQM

https://drive.google.com/open?id=1Psu7NZ9YL0lETR_Eo9qG2O8tdLH_eztU

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я громадян, Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості як державна установа продовжує працювати в штатному режимі, організовуючи свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

         На період встановлення карантину обслуговування громадян (зокрема, прийом осіб, які шукають роботу та зареєстрованих безробітних), надання інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, здійснюється дистанційно будь-якими засобами комунікації (телефонний зв’язок, електронні засоби тощо).

Статус безробітного надається особам з першого дня реєстрації їх у центрі зайнятості за їх заявою без вимог до наявності підходящої роботи. Нарахування допомоги по безробіттю здійснюється без відвідування безробітним центру зайнятості у разі підтвердження ним наміру перебування на обліку у службі зайнятості та отримувати допомогу по безробіттю й інші соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням.

Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, подають Заяву про надання/поновлення статусу безробітного та Заяву про призначення/поновлення допомоги по безробіттю. через засоби електронного зв’язку або скриньку для кореспонденції, розміщену біля входу в приміщення центру зайнятості. Заяви подаються особою, яка шукає роботу, дистанційно в одним із нижче зазначених способів:

  • на електронну пошту центру зайнятості 1106@rcz.kocz.gov.ua (скановані з особистим підписом заявника й збережені у форматі РБР або інших форматах, фотокопії власноруч написаних заяв);
  • через скриньку для прийому кореспонденції, розміщену у центрі зайнятості (у паперовому вигляді, затверджені особистим підписом заявника);
  • в електронному вигляді через вебсайт ДСЗ (або інший обраний для цього електронний ресурс) з підтвердженням кваліфікованим електронним підписом (КЕП) (з урахуванням відповідного нормативно-правового врегулювання та за наявності технічної можливості).

Форми заяв для подання в електронному вигляді можна знайти на веб-сторінці Державного центру зайнятості за посиланнями https://www.dcz.gov.ua/storinka/blank-zayavy-pro-nadannyaponovlennya-statusu-bezrobitnogo  та https://www.dcz.gov.ua/node/3248.

Для подання заяв через скриньку для кореспонденції центру зайнятості необхідно заповнити бланки заяв, що  знаходяться у місці самостійної роботи громадян біля самої скриньки при вході у приміщення центру зайнятості. При заповненні заяв знадобляться паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту та попередню трудову діяльність.  

Відповідальність за достовірність поданих даних згідно з законодавством про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття покладається на безробітну особу.

Після закінчення дії карантину, у 10 денний термін безробітний зобов’язаний відвідати центр зайнятості та надати оригінали документів.

         Всі консультації, пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення, надаються різними засобами дистанційної комунікації. У разі виникнення питань щодо обслуговування в центрі зайнятості у період карантину можна звертатись за номерами «гарячих ліній» Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості: (0522)24-47-96, (0522)24-94-65.

 

Завідувач юридичного сектору

Кіровоградського міськрайонного

центру зайнятості                                                                                       С.Велика