У рамках програми “Велике будівництво” в селі Черняхівка Соколівської ОТГ розпочато будівництво дитячого садка.

 

  На реалізацію проекту буде спрямовано більше 30 мільйонів  гривень із державного бюджету та бюджету Соколівської сільської ради. Сьогодні на місці майбутнього дитсадка тривають роботи по підготовці території до будівництва, а також роботи по водопостачанню та водовідведенню. Під час будівництва будуть використані інноваційні будівельні технології, спрямовані на енергозбереження та влаштування комфортного і функціонального простору.

  Також була проведена зустріч керівництва громади з представниками підрядної організації, під час якої обговорені основні етапи та терміни будівництва дошкільного навчального закладу.

Рятувальники попереджають про високу пожежну небезпеку і закликають не спалювати рослинність

Соколівська сільська рада на підставі доручення голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Балоня закликає жителів і сільгоспвиробників Соколівської громади закликають не спалювати рослинність до початку зернозбиральної кампанії і попереджає про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення.

З початку року в області на 65,7% збільшилася кількість пожеж у природних екосистемах. Основною причиною їх виникнення є самовільне спалювання сухої рослинності землекористувачами. Аби запобігти пожежам і попередити неконтрольоване спалювання сухої трави, розроблено план заходів цивільного захисту, яким зокрема визначено забезпечити інформування сільськогосподарських виробників про категоричну заборону спалювання рослинності у природних екосистемах, у тому числі стерні, післяжнивних решток на полях, як під час зернозбиральної кампанії, так і після неї.

За спалювання сухої трави або її решток чинним законодавством передбачена адміністративна відповідальність – статті 53,77, 77-1, 152,175 та 188-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення, кримінальна – 245 Кримінального кодексу України.