На Кіровоградщині розпочато місячник боротьби з карантинними організмами

 

 

 
На Кіровоградщині розпочато місячник боротьби з карантинними організмами
Американський білий метелик

З 27 липня по 27 серпня в Кіровоградській області триватиме місячник знищення вогнищ американського білого метеликаамброзії полинолистої та повитиці польової.

Відповідне розпорядження видане т.в.о. голови обласної державної адміністрації 22 липня 2020 року № 471-р, інформує ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Зазначається, що на виконання цього документа протягом першого тижня місячника мають бути проведені організовані райдержадміністраціями, органами місцевого самоврядування роз’яснювальні семінари-навчання для сільських голів, начальників житлово-експлуатаційних об’єднань, голів квартальних комітетів, землевласників та землекористувачів з питань здійснення боротьби зі шкідливими організмами за участю спеціалістів ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області. Також необхідно організувати роботу та вжити невідкладні заходи щодо локалізації та ліквідації вогнищ вищеперелічених шкідників.

Виконавцями розпорядження визначені й виробничі підрозділи регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та Служба автомобільних доріг в області, які мають забезпечити виконання фітосанітарних правил та здійснення фітосанітарних заходів відповідно до статті 12 Закону України «Про карантин рослин».

Про виконання даного розпорядження Держпродспоживслужба області прозвітує до 30 вересня поточного року.