Кіровоградська дирекція АТ «Укрпошта» запрошує приєднатися до команди одного з найбільших роботодавців України Начальника відділення поштового зв’язку (c. Соколівське)

Начальник відділення поштового зв’язку (c. Соколівське) 5000 грн в Кропивницькому – Укрпошта _ Robota.ua

Основні задачі:

 • Операційне управління відділенням з метою забезпечення досягнення цільових операційних і фінансових показників;
 • Виконання планових показників відділення;
 • Підвищення професійної підготовки персоналу, формування корпоративної культури, підтримування високих особистих та професійних стандартів співробітників ВПЗ.

Вимоги:

 • Досвід роботи в банківській сфері – буде перевагою
 • Базова або неповна вища освіта (бакалавр або молодший спеціаліст);
 • Розвинені комунікативні навички;
 • Стресостійкість, пунктуальність, неконфліктність;
 • Вітається досвід роботи у сферах з обслуговування клієнтів.
 • Офіційне працевлаштування, дотримання КЗпП України;

Ми пропонуємо:

 • Ринковий рівень заробітної плати + мотивація за результат;
 • Навчання та розвиток;
 • Можливість кар’єрного зростання та підвищення кваліфікації;
 • Додаткові соціальні пільги.

Ми детально вивчаємо кожне резюме, яке до нас надходить, тому не завжди можемо надати зворотній зв’язок так скоро, як ви очікуєте. Але при цьому ми поважаємо ваш час, і якщо протягом наступних 14 днів ми не зв’яжемось з вами, це означатиме, що ми ознайомились з резюме, але, на жаль, на сьогоднішній день в компанії немає актуальних вакансій, які відповідають вашій кваліфікації та досвіду.

З 1 вересня посилюється контроль за оформленням трудових відносин із працівниками

 

Ви власник бізнесу і наймаєте працівників без трудового договору? Будьте готові витрачати час і ресурси на навчання – досвідчені спеціалісти до вас не підуть або швидко знайдуть краще місце. Вам буде складніше отримати банківські кредити та залучити інвестиції. А в разі перевірки інспекції праці на вас можуть накласти відчутний штраф.

Зрештою, через несплату податків та єдиного соціального внеску держава змушена підвищувати податки для бізнесу, щоб виплачувати пенсії, лікарняні, утримувати школи, лікарні, ремонтувати дороги тощо.

Пам’ятайте: незадекларована праця не захищає від штрафу.

Інспектор праці може прийти без попередження в будь-який час.Інспектор праці має показати службове посвідчення, а також за вимогою – копію направлення на проведення інспекційного відвідування.Перевірка може проходити на місці або дистанційно.Максимальний термін перевірки – до 10 днів.

Інспектор має вільний доступ до будь-яких виробничих, службових та адміністративних приміщень.

Інспектор може перевіряти будь-які документи щодо працівників – наодинці або в присутності свідків спілкуватися з керівником та працівниками.

Під час інспекційного відвідування дозволяється робити фото, відео або аудіо, залучати правоохоронні органи.

З 1 вересня посилюється контроль за оформленням трудових відносин із працівниками. Розмір штрафу за використання одного незадекларованого працівника може становити 141 тис. грн. Тобто, замість сплати штрафу за 1 неоформленого працівника роботодавець може сплачувати єдиний соціальний внесок цілий рік за 11 працівників із розрахунку мінімальної заробітної плати або ж за 4 працівників із розрахунку середньої заробітної плати по Україні.

Інформаційні матеріали за посиланням:https://is.gd/6AsSit

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Дорогі жителі громади! Щиро вітаю вас із Днем Незалежності України!

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Головний скарб нашої громади – це ви, її жителі, працьовиті люди, які своєю працею, талантами, успіхами і перемогами славите рідний край, дбаєте про могутність держави. Наша мета – сильна, заможна громада і процвітаюча Україна!

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту і миру!

Зі святом Вас! Із Днем Незалежності!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха

23 серпня – День Державного Прапора України!

Щороку напередодні Дня Незалежності ми вшановуємо один із головних національних символів – Державний Прапор України.

Під нашим прапором ми живемо, працюємо, наші чоловіки і сини боронять нашу державу на сході, наші діти отримують відзнаки за успішне навчання і спортивні досягнення.

З любов’ю до України, з повагою до минулого нашого народу, з турботою про наш спільний дім ми шануємо символ сильної й незалежної держави – жовто-блакитний стяг. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.

Шановні жителі громади, прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха!