Відбулася позачергова сесія сільської ради

30 грудня під головуванням секретаря Соколівської сільської ради Віктора Погорецького відбулося засідання позачергової третьої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

На останній сесії у цьому році депутати прийняли важливе рішення про прийняття закладів освіти Кропивницького та Новоукраїнського районів Кіровоградської області у комунальну власність Соколівської сільської ради.

Зокрема, з 1 січня 2021 року до комунальної власності Соколівської сільської ради прийнято наступні цілісно-майнові комплекси закладів освіти та змінено їх назви.

Так, Івано-Благодатненський навчально-виховний комплекс “заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти” Кропивницької районної ради тепер має назву Івано-Благодатненський навчально-виховний комплекс “заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти” Соколівської сільської ради.

Вільненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кропивницької районної ради змінив назву на Вільненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради. Більш детально…

Шановні споживачі!

На виконання закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про державне регулювання в сфері комунальних послуг», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», Комунальне підприємство «Надія» Соколівської сільської ради доводить до відома споживачів, що має намір вимушено підвищити тариф на централізоване водопостачання.

На сьогоднішній день, діють тарифи з централізованого водопостачання, для всіх категорій споживачів, які були встановлені Рішенням виконавчого комітету Соколівської сілської ради від 09.11.2018 р. №116 – 19,25 грн/м3 з ПДВ.

Слід зазначити, що в умовах зростання основних складових тарифів, зокрема: мінімального прожиткового рівня працездатної особи та рівня мінімальної заробітної плати та відповідно сум відрахувань, підвищення вартості на проведення досліджень по визначенню якості води та ін., виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуг з водопостачання. У зв’язку з цим, з метою належного функціонування підприємства виникла нагальна необхідність приведення тарифів на послуги централізованого водопостачання до економічно обґрунтованого рівня. Комунальне підприємство «Надія» Соколівської сільської ради звернулось до виконавчого комітету Соколівської сільської ради із заявою та розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів з централізованого водопостачання. Більш детально…