ОГОЛОШЕННЯ

Шановні споживачі!

Комунальне підприємство «Надія» Соколівської сільської ради доводить до відома, про те що з 01 березня 2021 р.

буде діяти новий тариф на централізоване водопостачання, який встановлено рішенням виконавчого комітету Соколівської сільської ради від 26.01.2021 року.

1 куб.м – 22,0 грн з ПДВ

 

Складові тарифу на централізоване водопостачання

*Згідно Інвестиційної програми на 2021-2022 рр. Обсяг фінансового забезпечення інвестиційної програми на рік 18000,0 грн. / обсяг реалізації 49720,0 м³ = 0,36 грн.

**Податок на додану вартість (ПДВ) 20%.

В соціальній мережі facebook створено групу – Комунальне підприємство «Надія» Соколівської сільської ради, приєднуйтесь!

Кон.тел: (067)3448665, (0522)301577.

ВИСНОВОК щодо результатів конкурсного відбору кандидатів на посаду спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради

За результатами конкурсного відбору кандидатів на посаду спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради переможницею конкурсу визначено Коломієць Ілону Ігорівну.

Документи, подані до конкурсної комісії, відповідають вимогам Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Соколівській сільській раді, затвердженого розпорядженням Соколівського сільського голови від 04.01.2021 року № 09.

Кандидат успішно склала іспит. Конкурс визнаний таким, що відбувся.

Вітаємо переможця конкурсу!

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури Соколівської сільської ради

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури Соколівської сільської ради (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів: освіта вища, магістр, спеціаліста. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста не менше п’яти років.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

  • заяву про участь в конкурсі;

  • заповнену особову картку (форма П-2 ) з відповідними додатками;

  • дві фотокартки розміром 4х6;

  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

  • копію документа, що посвідчує особу та РНОКПП (код);

  • копію військового квитка для військовозобов’язаних;

  • автобіографія;

  • згода на обробку персональних даних.

Вимоги до претендентів на посаду:  громадянство України, вільне володіння державною мовою,  впевнений користувач оргтехнікою, робота зі зверненнями громадян та документообігом, знання нормативно-правових актів щодо регулювання відносин у сфері землеустрою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка, 23, Соколівська сільська рада;  телефон: (0522) 31-03-42.

За отриманням інформації, подання заяв на допуск до участі в конкурсі звертатись за адресою Соколівської сільської ради: 26641, Кіровоградська обл., Кропивницький район, с. Соколівське, вул. Шевченка, 23. Телефон для довідок: (0522) 31-03-42.

Інформує ПрАТ “Кіровоградобленерго”

Шановні мешканці області!
Адміністрація ПрАТ “Кіровоградобленерго” сповіщає, що внаслідок несприятливих погодних умов (вітер, сильний снігопад, налипання мокрого снігу, вітер до 15-20 м/с.) на території нашої області можуть статися обриви проводів ліній електропередач.
ПОПЕРЕДЖУЄМО! Обірвані проводи, що лежать на землі, висять на деревах, спорудах, являють смертельну загрозу, бо вони знаходяться під напругою. Не ставте під загрозу своє життя. Постійно попереджуйте дітей. Не торкайтесь обірваних проводів, навіть не підходьте до них ближче 10 метрів.
Якщо вами виявлено такий провід, виставте біля нього охорону, чи зробіть тимчасову огорожу і негайно повідомте диспетчеру вашого району електричних мереж, або в Кол-центр ПрАТ “Кіровоградобленерго”
(Номери телефонів: 15-70; 35-68-51; 067-521-15-70).
Адміністрація ПрАТ Кіровоградобленерго