Шановні жителі села Соколівське!

Повідомляємо вас про те, що на території села підтверджено один випадок захворювання на COVID-19.

Тому, звертаємось до жителів села, в першу чергу до тих, хто контактував із захворілою особою.

Заради своєї безпеки та безпеки своїх рідних посильте дотримання карантину. Суворо дотримуйтесь самоізоляції. Громадяни, які контактували із захворілою особою перш за все повинні дотримуватися правил самоізоляції та стежити за своїм здоров’ям.

Потурбуйтесь про безпеку оточуючих. Не відвідуйте родичів, друзів, магазини та інші громадські місця.

Закликаємо усіх мешканців Соколівського бути відповідальним та дисциплінованими, дотримуватись основних правил самоізоляції та гігієни! Просимо усіх, пам’ятати про старших осіб, людей з інвалідністю, одиноких, що живуть поряд з вами, яким в разі необхідності буде потрібна допомога.

При ознаках захворювань просимо негайно зателефонувати сімейному лікарю.

Бережіть себе та своїх рідних!

Дотримуйтесь правил безпеки, щоб не опинитися у вогняній чи крижаній пастці!

За статистикою, у зимовий період різко збільшується кількість пожеж – опалювальний сезон створює реальну пожежну небезпеку внаслідок недотримання експлуатації різних опалювальних приладів. Для запобігання виникнення вогняного лиха в житлових будинках необхідно дотримуватися основних вимог пожежної безпеки, зокрема утримувати в справному стані електромережу, електричні прилади, прилади опалення і дотримуватися заходів безпеки при їх експлуатації. Знання найпростіших правил пожежної безпеки допоможе уникнути загорання, а знання першочергових дій у разі пожежі — допоможе зберегти життя! Допомагайте дітям здобувати навички пожежної безпеки і нехай Ваш спосіб життя стане для них прикладом.

Завдати біди може і вода взимку, якщо рибалки не дотримуються правил безпеки:

– перш ніж ступити на лід, дізнайтесь про товщину льодового покриву на водоймі, виходити на лід можна лише тоді, коли його товщина досягне 7 см; для влаштування ковзанки – не менше 10-12 см!

– робити лунки для риболовлі варто на безпечній відстані одне від одного;

– обов’язково майте при собі міцну мотузку завдовжки 15-20 метрів з петлею на одному кінці та півкілограмовим вантажем – на іншому, два цвяхи або ніж, які допоможуть вибратися на лід, якщо раптом провалитеся; Більш детально…