Звертайтеся за компетентною відповіддю

Шановні жителі Соколівської громади! Дуже часто у вас виникають різноманітні питання стосовно життєдіяльності громади, з якими ви звертаєтеся до органу місцевого самоврядування. Аби отримати компетентну відповідь, звертайтеся до фахівців, які відповідають за певні напрямки.

З фінансових, економічних, юридичних питань, із питань, що стосуються охорони здоров’я, можна звертатися до заступника Соколівського сільського голови Ольги Василівни Нестеренко, телефон: (066)955-84-93.

З питань, що стосуються освіти, молоді і спорту, центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг, служби у справах дітей, культури і туризму – до заступника сільського голови Юрія Анатолійович а Ярового, телефон: (095)703-83-53.

Щодо організації благоустрою, роботи комунальних підприємств, транспортного сполучення звертайтеся до заступника сільського голови Володимира Володимировича Скрипніченка, телефон: (095)747-33-10.

З питань земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури, роботи відділу «Центру адміністративних послуг» – до керуючої справами виконавчого комітету сільської ради Ольги Володимирівни Яценко, телефон: (050)203-31-42.