Міжнародна відеоконференція на тему: “Права жінок та дівчат у світі” в КЗ “Соколівське НВО”

9 листопада 2017 року в КЗ “Соколівське НВО” о 10.30 була проведена міжнародна відеоконференція на тему: “Права жінок та дівчат у світі”. 

Школярі Соколівської загальноосвітньої школи Ι-ΙΙΙ ступенів КЗ «Соколівське НВО»  2 роки поспіль активно співпрацюють у міжнародному проекті «Generation Global». Остання відеоконференція відбулася 9 листопада 2017 р.

 

          Крім Соколівської школи в ній брали участь учні з таких країн: Філіппіни, Індія, Північна Ірландія та учні зі школи  № 10  міста Кременчук               ( Україна).У живому ефірі учні обговорювали глобальну проблему «Права жінок у суспільстві».

            Про важливість світової діяльності Матері Терези та про наслідування її принципів в особистому житті розповіла Колесник Катерина (7 клас).

          Про роль жінок у бізнесі, громадському житті та їх лідерські здібності на прикладі Завірюхи Інни Григорівни, голови  об’єднаної територіальної  громади  Соколівської сільської ради, розповіла Міцканюк Євгенія (7 клас).

         Про політичних українських лідерів-жінок розповіла Буйнова Юлія (10 клас), вона навела  приклад участі її родини у виборах.

         АльЗааби Деляль (7 клас)  торкнулася питання трудової діяльності та пенсійного віку жінок в Україні та в її родині.

          Учні 7 класу Ключніков Сергій та Ключта Максим толерантно висловили своє ставлення до ролі жінок у Християнстві.

Також обговорювалося питання значимості жінок у мистецтві. Кокуленко Вікторія  (11 клас) декламувала вірш  відомої української  поетеси Ліни  Костенко, а Олійник Ельміра (10 клас) презентувала пісню Ніни Матвієнко у синхронному перекладі на англійську мову.

         Наші закордонні друзі дізналися про важливість жінок в українській родині. Турецька Оксана (9 клас) заспівала пісню про матір, Шаповалова Любов (7 клас) дебютувала зі своїм власним віршем про матір,  Філіп’єва Марія (10 клас) поділилась власним прикладом гарних відносин з тіткою.

         Модератор проекту Олівія неодноразово підкреслювала, що учні Соколівської  школи  гарно володіють англійською мовою як другою іноземною.

         Ретельною підготовкою до участі учнів у проекті займалися досвідчені вчителі англійської мови Топольняк Людмила Миколаївна  та Коцюба Наталія  Омелянівна.

         Технічний супровід заходу здійснював вчитель інформатики Курілов Дмитро Леонідович.

         У грудні школа  продовжить участь у проекті, де протягом 4-х тижнів школярі обговорюватимуть ті ж самі питання з учнями з  інших країн світу на блозі «Generation  Global».

         Учні отримали гарний досвід у мовній практиці і зарядились позитивними емоціями на подальшу роботу.

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*