Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує

      Кіровоградський  міськрайонний центр зайнятості інформує:використовуючи сайт Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua  є можливість скористатися сервісом «Електронна черта реєстрації безробітних» для запису на  індивідуальний первинний прийом  до фахівця центру зайнятості або одержання консутації без попереднього відвідування центру  зайнятості.

 

     Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні (далі -реєстрація), проводиться центром зайнятості незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

     Реєстрація проводиться за умови  пред’явлення:

– паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України;

– облікової картки платника податків;

– трудової книжка (цивільно – правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), а в разі потреби також військового квитка, диплома або іншого документа про освіту.

 

     Шановні роботодавці, Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує:
– з метою надання допомоги у вирішенні кадрових потреб та укомплектування вакантних робочих місць у роботодавця, Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості пропонує Вам скористатися послугою Служби зайнятості – стажування безробітних на робочих місцях. Стажування проводиться на безоплатній основі для роботодавців, строком від трьох днів. Це дає можливість зорієнтуватись в потенціалі безробітного на виконання посадових обов’язків на певній посаді.

– у разі виникнення на підприємстві термінової потреби у тимчасових працівниках для виконання тимчасових робіт, центр зайнятості пропонує тимчасове укомплектування робочих місць з числа безробітних строком не більше 180 календарних днів. При цьому працевлаштовані особи продовжують перебувати на обліку в Службі зайнятості, а роботодавець проводить оплату праці за фактично відпрацьований час із розрахунку мінімальної заробітної плати. Також, у роботодавця є можливість з числа безробітних, які брали участь у тимчасових роботах, відібрати кандидатур для подальшого працевлаштування на постійній основі.

– якщо Ви створюєте нові робочі місця та працевлаштовуєте на них зареєстрованих безробітних за направленням Державної служби зайнятості у Вас є можливість отримати 100 % компенсацію  фактичних витрат на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожну працевлаштовану особу.

– якщо Ви працевлаштовуєте за направленням Державної служби зайнятості внутрішньо переміщену особу у Вас є можливість отримати 100 % компенсації фактичних витрат на оплату праці даної особи! .

Телефони для довідок: (0522) 24-43-61-; (0522) 32-20-47.

 

     Провідний  фахівець  Кіровоградського  міськрайонного  центру  зайнятості  Петренко  Дмитро  Іванович   веде  прийом  громадян  щовівторка (з  9:00 – 11:00  год.)  в  Соколівській  об’єднаній  територіальній  громаді  за  адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка  68 (Центр  адміністративних  та  соціальних  послуг).

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*