Тримайся, Романе!

Ситуація із захопленням українських суден російськими військами у Керченській протоці неабияк стривожила всю Україну і особливо жителів села Карлівка й усієї Соколівської громади. Серед 23 трьох полонених моряків є наш земляк – уродженець Карлівки, командир малого бронекатера «Бердянськ» старший лейтенант Роман Мокряк. Усі українці і особливо земляки бажають якнайшвидшого визволення наших моряків, а поки моляться за них і гордяться їхньою стійкістю і мужністю. Аби підтримати дух Романа Мокряка і його побратимів, учні Карлівської і Соколівської шкіл написали їм листи, у яких висловлюють віру і сподівання на швидке визволення.

Романа Мокряка добре знають не тільки у Карлівці, а й в інших селах громади. Його мама – Наталя Миколаївна, працює у Карлівській школі.

  • Одразу, щойно сталася ця подія, багато односельців і учнів школи відгукнулися з пропозицією чимось допомогти. Мама Романа каже: підтримайте морально дух моряків. Така підтримка потрібна і родині Мокряків, віра у те, що Романа визволять, що він стійко витримає всі негаразди, – розповідає начальник відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради і додає, діти вирішили написати листи Романові і його побратимам.

Усі учні шкіл близько до серця сприйняли ситуацію, у якій опинився наш земляк, бо багато з них особисто знають Романа. Тож активно почали писати листи зі словами підтримки і віри у незламність його духу, про те, що він є для них справжнім героєм і прикладом мужності, сили характеру і відданості батьківщині.

Всі листи діти відправили у Москву, де нині утримують наших моряків. Усі жителі громади, всі українці сподіваються, що Роман Мокряк і ще більш як два десятки наших моряків незабаром повернуться додому.

Yа знак підтримки українських моряків e Карлівському НВО підняkb прапор Військово-морських сил Збройних сил України. Таку ж моральну і патріотичну підтримку нині висловлюють учні й інших шкіл громади.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*