Зиму проводжали, весну зустрічали

У Соколівці народними гуляннями, піснями, танцями й смачними млинцями з варениками попрощалися з Масляною.

Несподіваний дощ не завадив святу. Біля сільського будинку культури зібралося чимало людей, аби насолодитися смачними варениками і млинцями і традиційними гуляннями провести зиму і зустріти весну.

Вперше для селян свято «Масляної» організували Соколівський центральний сільський будинок культури і Черняхівська філія. Творчі колективи, солісти і танцюристи зірвали шквал аплодисментів. Для глядачів танцювали дитячий ансамбль «Лілея», співали Аліна Мацаєнко, Руслана Шестерняк, Ніна Ходацька, Тетяна Коханчук, Микола Заставнюк та інші вокалісти.

Люди, які завітали на концерт, не були простими глядачами, а активно брали участь у веселих конкурсах і змаганнях. Були такі і для дівчат, і для хлопців. Тут і канат перетягували командами, і танцювали, і гирю піднімали, і пиво пили. У конкурсах не було тих, хто програв. Кожен учасник отримав приз. Все це дійство увінчало символічне спалення Колодія, з яким згоріли всі зимові негаразди.

Частували усіх присутніх смачними варениками з капустою і млинцями. Всі смаколики власноруч підготували для земляків працівники будинку культури. Долучилися до свята і спонсори – депутат Соколівської сільської ради Валерій Семенов і директор ТОВ «Агротехнологія плюс» Олександр Павленко з Назарівки.

На святі радо приймали й гостей із сусідньої Назарівки. Дівчата – працівники тамтешнього клубу і бібліотеки, танцювали, співали і запалювали вогники веселощів.

  • Це вперше ми провели у селі свято «Масляної». Хотіли не тільки вшанувати традиції, а й привітати усіх людей із початком весни, відволікти від буденності й негараздів. А ще показати, які у нас талановиті і працьовиті люди. Незабаром почнеться робота в полі і на городі, тож щоб із легкою душею працювалося весело провели зиму і зустріли весну, – зазначили організатори свята, керівники сільських закладів культури Наталя Скрипніченко і Галина Колесникова.
Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*