У ЦНАПІ Соколівської об’єднаної громади оформлюватимуть закордонні паспорти та ID-картки

Оформити закордонний паспорт та ID-картку громадянина України відтепер можна у  Центрі надання соціальних і адміністративних послуг Соколівської об’єднаної громади. Це перша громада в області, яка запровадила таку послугу. Лінію з виготовлення документів відкрили у ЦНАПі сьогодні, 13 березня.

На обладнання і облаштування лінії Соколівська сільська рада виділила майже пів мільйона гривень. Відтепер жителі тринадцяти сіл, які входять до об’єднаної громади, зможуть оформити тут паспорт громадянина України, а закордонний паспорт можуть оформити навіть жителі інших населених пунктів.

  • Щойно об’єдналися в громаду, одразу вирішили відкрити послугу з оформлення паспортів. Зробили це не тільки для жителів громади, а й для інших людей, які живуть, наприклад, в обласному центрі. Відтепер закордонний паспорт у нас може оформити будь яких громадянин України, – зазначила голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха.

Це перша територіальна громада в області, яка відкрила послугу з оформлення закордонного паспорту та ID-картки.

  • Ви перша територіальна громада в області, яка за власні кошти змогла відкрити послугу для людей з оформлення паспорту. Це хороший приклад для інших громад. Ми готові надати будь яку допомогу і підтримку, аби таких робочих місць на інших територіях ставало більше, – запевнив начальник управління державної міграційної служби України в області Володимир Гончаренко.

Відкриття лінії з виготовлення паспортів у Соколівському ЦНАПі значно спростить процедуру для місцевих жителів.

  • Для жителів територіальної громади це дуже зручно. Не треба їздити кілька разів у районний центр, чекати у чергах, – говорить адміністратор відділу ЦНПУ Олександр Єгоров і додає, жителі територіальної громади можуть тут оформити паспорт громадянина України і паспорт для виїзду за кордон. Для цього є все необхідне обладнання.

Термін виготовлення документів такий, як і в інших відділеннях міграційної служби.

  • Звичайний паспорт громадянина України виготовляється протягом 20 робочих днів. Ця послуга коштує 279 гривень. У пришвидшений термін – за 10 робочих днів і коштує 366 гривень. Для дітей виготовлення першого паспорту громадянина України безплатне. Закордонний паспорт у звичайному режимі виготовлятиметься протягом 20 робочих днів. За цю послугу треба сплатити 557,32 гривні. У пришвидшений термін – 7 робочих днів, і котуватиме виготовлення 810,32 гривень, – повідомив Олександр Єгоров.

Оплатити послугу з виготовлення документів можна у будь якому банку, звертатися у ЦНАП можна щодня у робочі дні.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*