Про засідання пасічників.

 

З метою створення сприятливих умов подальшого розвитку бджільництва, правового врегулювання галузі бджільництва, недопущення випадків отруєння бджіл, а також вирішення питань діяльності і примноження прихильників пасічникування в області повідомляємо, що 15 березня 2019 року відбудеться засідання членів спілки та пасічників Кіровоградщини за участю виконавчого директора ГО «Всеукраїнська спілка пасічників України» – Сушко Т.Г. та спеціалістів департаменту агропромислового розвитку і Держпродспоживслужби.

Зазначене зібрання буде проведено з 11,00 – 13,00 год. за адресою:                м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи ( Тімірязєва), буд. 84, 6-й поверх, кім. 611 (актовий зал).

Для проведення організаційних заходів необхідно до 14 години 14 березня 2019 року подати списки бажаючих взяти участь у засіданні із зазначенням номерів контактних телефонів на адресу е- mail: krda-agro@ukr.net.

Зазначену інформацію просимо довести до відома суб’єктів господарювання та осіб що займаються утриманням і розведенням бджіл, а також реалізацією продуктів бджільництва.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*