Жителі Соколівської громади відзначили День Перемоги

Все даль час відкладає від нас буремні роки Другої світової, проте досі незагойною є рана, яку залишила та страшна війна у людській пам’яті. 74 роки минуло відтоді, як ціною мільйонів життів наші діди і батьки здобули таку бажану Перемогу над фашизмом. 9 Травня згадували загиблих і шанували живих біля братських могил і пам’ятних знаків в усіх селах Соколівської громади.

Урочисті мітинги з нагоди Дня Перемоги зібрали багато людей. Не скрізь на них були ветерани Великої Вітчизняної, бо з кожним роком їх ряди рідіють. На жаль, ці ряди все більше поповнюють ветерани сьогоднішньої війни, яка триває на сході України. Саме тому радість від Перемоги у 1945-му засмучували емоції, які нині переживають українці через сьогоднішню війну і втрати на ній.

Гідну пошану від земляків з нагоди Дня Перемоги отримали ветерани Великої Вітчизняної війни, які нині живуть на території Соколівської територіальної громади – Микола Онисимович Ревякін із Нової Павлівки, Олександра Кирилівна Бойко і Галина Прохорівна Дубина із Соколівського, Степан Петрович Літвіненко із Новопетрівки, солдатська вдова Катерина Лукьянівна Кардаш із Новопавлівки. Усім ветеранам далеко за дев’яносто і не всі вони змогли прийти на урочистості до могил загиблих воїнів. Проте кожного ветерана вдома привітали представники сільської ради і подякували за мужність і неоціненний вклад у Перемогу.

Напередодні Дня Перемоги – 8 Травня, у День Пам’яті Примирення, урочисті заходи і святкові концерти відбулися у селах Черняхівка і Карлівка.

9 Травня мітинги з нагоди Дня Перемоги відбулися у Новій Павлівці, Іванівці, Ганнинському, Вишняківці, Соколівському та інших селах громади. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих, доземно вклонялися і дякували усім живим – ветеранам, дітям війни, усім, хто втратив у тій війні дідів, батьків, рідних.

Зі святом усіх присутніх на урочистих заходах привітала голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха.

  • Вітаю всіх жителів громади із Днем Перемоги! Дякуємо всім, хто виборював цю Перемогу на фронті і в тилу. Цього не можна забувати. Доки живе народна пам’ять про ті події, доти житимуть і ті люди, які віддали життя за Перемогу. Ми зобов’язані зберегти цю пам’ять і передати наступним поколінням, аби ніколи подібне повторилося на нашій землі. На жаль, сьогодні українці знову мусять боронити свою незалежність. Наші чоловіки і сини віддають життя за мир для своїх родин. Святкуючи сьогодні День Перемоги у 45-му, ми ще більше чекаємо перемоги у сьогоднішній війні і молимося за життя наших синів, щоб повернулися живими додому, – привітала Інна Завірюха.
Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*