Дитячий колектив «Краплинка» з Нової Павлівки здобув першу перемогу в обласному фестивалі

Дитячий хореографічний колектив «Краплинка» Новопавлівської філії Соколівського ЦСБК виборов перші два місця в регіональному хореографічному фестивалі «Барви рідної землі», який відбувся днями у Світловодську.

З чотирьох десятків дитячих колективів, які приїхали з Кіровоградщини і сусідньої Полтавської області Новопавлівські юні танцюристи стали найкращими. За танець «Мани-мани» у номінації «Малі форми» колектив виборов перше місце, а за танець «Мамина хустка» у номінації «Народний та народно-стилізований танець» зайняв друге місце. Перемогу «Краплинка» отримала і в номінації «Відповідність музики і хореографії.

Всі номери колектив разом зі своїм хореографом Світланою Долокою готували протягом року, тож поїхали на фестиваль добре підготовленими.

Хоча участь у різних фестивалях колектив брав не раз, це перша перемога у фестивалі такого рівня. Тож діти дуже радіють своїм здобуткам.

Колектив уже запросили до участі у фестивалі «Барви рідної землі» наступного року. Щойно повернувшись додому юні танцюристи уже почали готуватися.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*