Чи легко жінці бути лідером самоврядування?

У Києві голови та представниці об’єднаних територіальних громад взяли участь у тренінгу «Жінки-лідерки у місцевому самоврядуванні», участь у якому взяла голова Соколівської ОТГ Інна Завірюха.

В Україні чимало жінок очолюють об’єднані територіальні громади і є успішними керівниками. Однією з таких є Інна Завірюха, голова Соколівської ОТГ, яка сьогодні є однією з кращих громад не тільки Кіровоградщини, а й держави.

Чи легко бути лідером у своїй громаді і яка роль жінки у місцевому самоврядуванні? На ці питання відповідь шукали під час тренінгу «Жінки-лідерки у місцевому самоврядуванні» та онлайн-курсі «Ґендерна політика для розвитку місцевого самоврядування».

Тренінг організовано Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO вдруге, після успішного пілотного запуску минулого року.

Цього року тренінг проводиться у співпраці з Асоціацією об’єднаних територіальних громад.

Навчання було присвячене не лише темам лідерства та особистого професійного розвитку, а й питанням економічного розвитку громад, публічних комунікацій та бюджетування для місцевого самоврядування. Таким чином, тренінг охопив широкий спектр потреб представниць місцевого самоврядування усіх рівнів.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*