В усіх школах Соколівської громади діють літні табори відпочинку

Літо – найкраща пора року для дітей, воно дає можливість звільнитись від уроків, вдосталь спілкуватися з друзями. Літо – пора ігор, яскравих вражень, вільного вибору занять, поповнення силами, відновлення здоров’я, морального загартування, духовного збагачення, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

Організація пришкільного оздоровчого табору – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період. Протягом перших трьох тижнів червня при закладах освіти Соколівської сільської ради почали свою роботу пришкільні табори з денним перебуванням на період літнього оздоровлення.

У пришкільних таборах велику увагу приділяють організації дозвілля дітей. Кожен день насичений різноманітними програмами. Для дітей проводять спортивні змагання та турніри, туристичні екскурсії та мандрівки, походи у театри, музеї. А ще пізнавальні вікторини, інтелектуально-розважальні ігри, бібліо- та кіноподорожі, музичні ігрові години тощо.

За короткий проміжок часу для вихованців створюються реальні умови для збереження й укріплення здоров’я, розвитку інтелекту, навичок самостійності, формування здорового способу життя, щоб кожна дитина повірила в свої сили і знала, що її здоров’я в її руках. Адже здоров’я – це не тільки відсутність хвороб, але і фізична, соціальна і психологічна гармонія людини, доброзичливі стосунки з людьми, природою, а також із самим собою.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*