Урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня 2017р. у с.Соколівське біля Обеліску Слави за присутності представників влади, ветеранів війни, ради ветеранської організації, учасників АТО, школи було проведено урочистий мітинг вшанування пам’яті загиблих односельців у роки війни.             

Урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочались з колони барабанщиць, святковою ходою вони пройшли центральною вулицею Соколівки до Обеліску Слави.

Зі знаменним святом учасників війни привітали Голова обʼєднаної територіальної громади Соколівської сільської ради Завірюха Інна Григорівна та голова ради ветеранів  Соколівської первинної організації України Шапка Наталія Романівна.

Щирі слова вдячності ветеранам за перемогу, за звитягу та подвиги звучали від виступаючих у бік ветеранів війни. Присутнім бажали міцного здоровʼя, довголіття та мирного неба.

Ветеранам дарували квіти, дякували за Велику Перемогу.

В пам’ять про тих, хто не повернувся з війни, а також воїнів, які віддали свої життя, захищаючи Україну, учасники мітингу поклали квіти до Обеліску Слави на честь  воїнів – земляків, які загинули в роки Другої Світової війни та вшанували полеглих у війні хвилиною мовчання.

Далі урочистості продовжились святковим концертом, у програмі якого – пісні воєнних років та хореографічні композиції на воєнну тематику у виконанні творчих колективів Соколівського СБК.

Для ветеранів та односельців під час святкового концерту було організовано солдатську кашу.

Ми дякуємо тим, хто в тяжких випробуваннях, на фронті і в тилу, не шкодуючи сил і самого життя отримав Велику Перемогу над нацизмом. Ваша сила духу, любов до Батьківщини, самовідданість і героїзм завжди будуть для нас прикладом.

Також урочисті мітинги, покладання квітів до пам’ятників загиблих воїнів та святкові концерти присвячені 72-річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні відбулися в селах Карлівка, Н-Павлівка, Черняхівка, Назарівка, Іванівка, Вишняково.

 

 

Tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*