Соколівські велосипедисти повернулися з перемогою з Чемпіонату України!

Ярослав Барановський і Станіслав Шпак повернулися з перемогою з Чемпіонату України з велосипедного спорту, що днями відбувся у Дніпрі.

Вихованці КЗ «Соколівська ДЮСШ «Колос» змагалися у групі молодших юнаків 2005 року народження в індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці ( юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата), ІV ранг із велосипедного спорту.

Ярослав Барановський став одним із переможців Чемпіонату України та виборов ІІІ місце в індивідуальній гонці на 10 кілометрів.

З більш ніж 80 учасників змагань Станіслав Шпак показав гідний результат й увійшов до 15 кращих спортсменів індивідуальної гонки на час.

Соколівська сільська рада та відділ освіти, молоді і спорту Соколівської сільської ради висловлює подяку тренеру-викладачу Віктору Тарасенку та вітає із досягненнями його вихованців. Бажаємо подальших успіхів на шляху виховання спортсменів КЗ «Соколівська ДЮСШ «Колос».