ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Соколівській сільській раді

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: начальника служби у справах дітей Соколівської сільської ради (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів на посаду начальника служби у справах дітей Соколівської сільської ради: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Досвід роботи на посадах державної служби, досвід служби в органах місцевого самоврядування, досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, знання законодавства, основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста І-категорії відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури Соколівської сільської ради(1 вакансія ):  громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досвід роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в сфері земельних відносин не менше 1 року, знання законодавства, основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.
Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста І-категорії соціального захисту населення Центру соціального захисту населення та надання соціальних послуг Соколівської сільської ради(1 вакансія ): громадянство України, вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, досвід роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в сфері соціального захисту населення не менше 1 року, знання законодавства, основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.
Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

  • заяву про участь в конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;
  • копію документа, що посвідчує особу та РНОКПП (код);
  • копію військового квитка для військовозобов’язаних;
  • автобіографія;
  • характеристики (різного роду, відгуки та рекомендаційні листи)
  • згода на обробку персональних даних.

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка, 23, Соколівська сільська рада;  телефон: (0522) 31-03-42.

За отриманням інформації, подання заяв на допуск до участі в конкурсі звертатись  до  Соколівської  сільської  ради  за  адресою:  вул.  Шевченка,  буд. 23, с. Соколівське, Кропивницький  район, Кіровоградська область, 27641. Телефон для довідок: (0522) 31-03-42.

ОПУБЛІКОВАНО НА САЙТІ СОКОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: 22 жовтня      2019 року

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*